Онлайн-трансляція: Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу
Офлайн
Про курс

Які інструменти застосувати власнику для захисту бізнесу?

Інструментів чимало:

  • домовленість про ведення бізнесу між власниками в корпоративному договорі;
  • грамотною виписаний статут;
  • залучення чесного і професійного менеджменту;
  • делегування наглядовій раді вирішення суттєвих питань фінансово-господарської діяльності товариства;
  • впровадження контролей.

Можна укласти корпоративний договір, юридично бездоганно написати статут товариства, залучити кваліфікованого директора, обрати фахову наглядову раду, побудувати вертикаль органів контролю в товаристві і….отримати збитки або, взагалі, втратити свій бізнес.

Як доцільно побудувати взаємодію всіх органів товариства між собою, які інструменти залучати з метою контролю над діяльністю вищого керівництва, фахівців середньої ланки та, навіть, рядових працівників, ми поговоримо на лекції “Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу.”

Ми розглянемо органи контролю в акціонерному товаристві та в товаристві з обмеженою відповідальністю: ревізійну комісію, аудитора і аудиторський комітет, а також підпорядкованість та підзвітність внутрішнього аудита.

Згадаємо про «Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” від 06.02.2018 р. № 2275-VIII в частині проведення аудиту фінансової звітності товариства.

Окремо з’ясуємо, як Закон “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” від 21.12.2017 р. № 2258-VIII пов’язаний з Законом “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 № 996-XIV щодо процедури обрання аудитора у підприємствах, що становлять суспільний інтерес.

 

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Лектори курсу
Офлайн