Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Онлайн трансляції

Онлайн-трансляція: Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу

Реєстрацію закрито

Хто викладає:
Тарасова Надія

Як довго: 2 години (17:00 - 19:00)
2 залікових бали
Під час курсу поговоримо про:

Які інструменти застосувати власнику для захисту бізнесу?

Інструментів чимало:

Можна укласти корпоративний договір,  юридично бездоганно   написати статут товариства,  залучити  кваліфікованого  директора, обрати фахову наглядову раду, побудувати  вертикаль  органів контролю  в товаристві і….отримати збитки або, взагалі,  втратити свій бізнес.

Як  доцільно побудувати взаємодію всіх органів товариства  між собою,  які інструменти залучати з метою   контролю над діяльністю  вищого керівництва, фахівців середньої ланки та, навіть, рядових працівників,  ми поговоримо на  лекції “Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу.”

Ми розглянемо органи контролю в акціонерному товаристві та в товаристві з обмеженою відповідальністю: ревізійну комісію,  аудитора і аудиторський комітет, а також   підпорядкованість та підзвітність внутрішнього аудита.

Згадаємо про  «Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”  від 06.02.2018 р. № 2275-VIII в частині проведення аудиту фінансової звітності товариства.

Окремо з’ясуємо,  як  Закон “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” від 21.12.2017 р. № 2258-VIII пов’язаний з Законом “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 № 996-XIV щодо процедури обрання аудитора у підприємствах, що становлять суспільний інтерес.

 

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.