Питання та відповіді

Як записатися на курс?

Ви можете записатися на курс:

 на сайті: www.org.ua (обрати бажаний курс та надіслати заявку на сторінці курсу)


Як здійснюється процес оплати курсу?

Ми використовуємо електронні квитки, які можна придбати на нашому сайті. Вартість квитків можна оплатити банківською карткою, через Приват24 або готівкою у терміналі Приватбанку. QR-код з квитка необхідно буде показати для сканування на реєстрації. Ви можете роздрукувати квиток або показати його на екрані Вашого смартфону.

Графік роботи менеджерів та оформлення замовлень.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00 (субота, неділя та святкові дні – вихідні).

Оформити заявку на курс або оплатити можливо в будь-який день та час на сайті.

Чи зараховуються бали та чи видаються сертифікати після проходження курсу?

Так. За кожну годину курсу адвокатам нараховується 1 заліковий бал.

Сертифікати видаються після проходження курсу. Сертифікат надається від Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Чи можливо відвідати курси, якщо я не являюся адвокатом?

Так. Курси проводяться не тільки для адвокатів, а також для юристів, суддів, прокурорів, помічників юристів та адвокатів, а також всіх, кому буде цікава та корисна тема курсу. Також до участі допускаються особи, які ще проходять стажування.

Чи можливі інші дати курсів, якщо в мене не виходить потрапити на установлені дати?

Так, планується повтор курсів на інші дати. Підпишіться на розсилку та слідкуйте за нашим сайтом, як тільки ми будемо знати точну дату курсів, вона з’явиться на сайті. Тим, хто підписався на розсилку, буде найперший отримувати всю інформацію про нові курси.

Чи будуть кава-брейки та перерви під час семінару?

Так, на протязі семінару будуть проходити кава-брейки. Вони входять у вартість курсу. Також якщо курс проходить повний день, то передбачено перерву на обід – 1 година.

Чи будуть надані навчальні матеріали для слухачів курсу?

Для кожного курсу викладач вирішує сам, чи передбачається надання навчальних матеріалів. 

Чи плануються курси на інші теми, яких поки що немає на сайті?

Наразі всі доступні курси знаходяться на сайті. Але якщо Вас цікавлять курси на інші теми, просимо передати Ваші побажання нашому менеджеру. Ми будемо дуже вдячні за Вашу думку та врахуємо всі Ваші побажання щодо тем семінарів.

Чи можливо повернути гроші після оплати, якщо я не зможу відвідати курс?

Нажаль, повернути гроші за курс неможливо, адже для Вашого місця на курсі бронюється приміщення, оплачуються роздаткові матеріали, кава-брейки та інше. Будь ласка, уважно перевіряйте точні дати курсів задля уникнення неприємностей.

Чи планується проведення курсів в регіонах?

Так, планується проведення курсів по регіонах. Але наразі курси проходять тільки у м. Київ. Як тільки ми будемо планувати курси в регіонах, вся інформація з’явиться на сайті та в розсилці.

Замовлення, оплата та доставка книг.

Замовити книгу можливо на сайті або по телефону 0 800 300 282.

Оплата проходить у платіжній системі на сайті. Доставка можлива по Новій пошті, кур’єром по Києву або самовивіз у м. Київ.