Правила та Умови проведення

1. Дія цих Правил та Умов поширюється на кожного, хто звернеться до Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) за підвищенням кваліфікації адвокатів шляхом організації і проведення занять в рамках семінару, курсу, вебінару тощо (навчального продукту), у тому числі на адвокатів, які здійснюють адвокатську діяльність у формах, визначених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також помічників адвокатів, які здійснюють свою діяльність у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і Положення про помічника адвоката, в частині права підвищувати свою кваліфікацію на заходах з підвищення кваліфікації адвокатів України і отримання за результатами відповідного сертифікату.

2. Загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється Національною асоціацією адвокатів України та реалізується Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

3. Вища школа адвокатури НААУ є оператором підвищення кваліфікації адвокатів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України від 03 липня 2021 року, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 63.

4. Розклад навчальних продуктів, розмір внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації деталізовано на сайті Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України https://www.hsa.org.ua

5. Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України має право змінювати розклад навчальних продуктів, розмір внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації, без попереднього узгодження з учасниками семінару, навчального продукту, тощо, забезпечуючи при цьому публікацію змінених умов на сайті https://hsa.org.ua.

6. Ознайомившись з поточним розкладом навчальних продуктів, особа, що має намір пройти підвищення кваліфікації адвокатів, сплачує внесок за організацію процесу підвищення кваліфікації адвокатів у 100 % розмірі.

7. Оплата внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації здійснюється шляхом:
◦ перерахування грошових коштів на поточний рахунок Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України або
◦ за допомогою інших платіжних засобів, які вказані на Веб-сайті Вищої школи адвокатури НААУ, зокрема через електронну систему платежу LIQPAY, iPAY тощо.

8. Моментом оплати внеску вважається час зарахування грошових коштів на поточний рахунок Вищої школи адвокатури НААУ.

9. У разі оплати внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації юридичною особою, така оплата здійснюється протягом 24 годин з моменту автоматичної генерації зведеного документу на сайті Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Зведений документ, а саме рахунок-акт-договір в електронній формі, згенерований на сайті ВША НААУ є дійсний протягом доби з моменту генерації такого.

10. Весь документообіг відбувається в електронному вигляді, відповідно рахунок-акт-договір, який є зведеним документом та підтверджує факт постачання послуг завантажується у сервіс електронного документообігу, про що надходить повідомлення на електронну пошту, вказану при реєстрації на захід.

11. У разі відмови особи від участі у заході з підвищення кваліфікації, така особа до початку проведення заходу може скасувати участь та повернути оплату внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації. Повідомлення про скасування участі у заході з підвищення кваліфікації здійснюється до початку його проведення шляхом доступу до особистого кабінету на сайті Центру акредитації Вищої школи адвокатури НААУ та надсилання на електронну пошту ВША НААУ, зазначену на інтернет-сайті. У разі невиконання зазначених у цьому пункті вимог щодо порядку повідомлення про скасування участі у заході внесок за організацію процесу підвищення кваліфікації, вважається фактично понесеними витратами ВША НААУ на підготовку і поверненню не підлягає.

12. Особа, яка має намір взяти участь у заході з підвищення кваліфікації, перед його початком повинна пройти обов’язкову ідентифікацію по QR-коду для підтвердження участі. Необхідно відсканувати QR-код камерою смартфона для підтвердження ідентифікації. Після завершення заходу з підвищення кваліфікації потрібно аналогічним чином пройти повторну ідентифікацію. Проходження ідентифікації є однією з умов нарахування залікових балів з підвищення кваліфікації.

13. Ідентифікація по QR-коду є обов’язковою та поширюється на участь у заході з підвищення кваліфікації шляхом перегляду трансляції заходу на будь-яких пристроях (ноутбуки, смартфони, планшети тощо). Неможливість сканування QR-коду камерою смартфона у зв’язку з одночасним переглядом трансляції на смартфоні не є підставою для звільнення від проходження ідентифікації. Особа, яка не пройшла ідентифікацію по QR-коду вважається такою, що не взяла участь у заході з підвищення кваліфікації.

14. Вища школа адвокатури НААУ забезпечує якісну трансляцію заходів з підвищення кваліфікації. Особа, яка бере участь у заході з підвищення кваліфікації, має забезпечити стабільне інтернет-з’єднання з пристроями для трансляції заходів з підвищення кваліфікації, усувати складності з підключенням до мережі Інтернет, налаштуванням пристроїв тощо.

15. Після реєстрації на захід з підвищення кваліфікації та оплати внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації на електронну пошту, вказану при реєстрації на захід, надходить повідомлення з посиланням на трансляцію заходу з підвищення кваліфікації. Повідомлення з посиланням на пряму трансляцію надходить від Вищої школи адвокатури НААУ та/або сторонніх сервісів для проведення прямих трансляцій.

16. Вища школа адвокатури НААУ не несе відповідальність за позначення повідомлення з посиланням на трансляцію заходу з підвищення кваліфікації як спам. Якщо позначення повідомлення як спам унеможливило участь або своєчасну участь особи у заході, внесок за організацію процесу підвищення кваліфікації, вважається фактично понесеними витратами ВША НААУ на підготовку і поверненню не підлягає.

17. Всі питання, що виникли в процесі оплати і проведення заходу з підвищення кваліфікації, тощо, учасник заходу може з’ясувати у Вищої школи адвокатури НААУ за контактними даними, зазначеними в розділі Реквізити Вищої школи адвокатури НААУ.

18. У разі виконання вимог Порядку з підвищення кваліфікації адвокатів України від 03 липня 2021 року, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 63, Вища школа адвокатури НААУ нараховує відповідну кількість залікових балів адвокату.

19. Особа, що має намір пройти підвищення кваліфікації, підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма Умовами та Правилами в повному обсязі шляхом погодження на сайті https://www.hsa.org.ua

20. Зворотній зв’язок з Вищою школою адвокатури НААУ з питань проходження підвищення кваліфікації здійснюється з використанням електронної пошти, зазначеної на інтернет-сайті Вищої школи адвокатури НААУ.

21. Повним і винятковим правом на продукцію семінарів, вебінарів, курсів (навчальних продуктів) володіє Вища школа адвокатури НААУ. Виключні права на об’єкти інтелектуальної власності, які виникають або можуть виникнути в процесі проведення семінару, зберігаються за Вищою школою адвокатури НААУ.

22. Всі матеріали (текст, зображення, графіка, кейси, матеріали, інформація, звукові файли, анімаційні файли, відео файли та інші об’єкти інтелектуальної власності), що передаються учаснику семінару, навчального продукту, є результатами інтелектуальної власності Вищої школи адвокатури НААУ. Вебінари не є об’єктами вільного доступу.

23. Учасник семінару, навчального продукту тощо, в разі порушення авторського та інтелектуального права в ході проходження підвищення кваліфікації, тощо несе відповідальність згідно з чинним законодавством про захист інтелектуальної власності.

24. Вища школа адвокатури НААУ та учасник семінару, навчального продукту тощо гарантують сувору конфіденційність у відношенні отриманої один від одного наукової, ділової, комерційної та іншої інформації; та будуть застосовувати всі можливі зусилля щодо охорони та захисту такої інформації від незаконного або несанкціонованого доступу та розголошення.

25. Реквізити:

Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України 
Юридична та поштова адреса:
04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх

Код ЄДРПОУ 40217097

IBAN UA203052990000026004016800884