Вже завтра 04.11.2022 захід з підвищення кваліфікації: «Право неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу України з процедур банкрутства»
HIGHER SCHOOL OF ADVOCACY
Дерлюк Василь
02.11.2022

21 жовтня 2019 року набув чинності Кодекс України з процедур банкрутства, який, серед інших нововведень, запровадив в Україні інститут так званого споживчого банкрутства – банкрутства фізичних осіб. Він має на меті врегулювати відносини щодо відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися в скрутній фінансовій ситуації не з власної вини та потребують допомоги з боку держави. Відповідно виникає потреба розуміти основні переваги, обмеження та фактори, які підлягають врахуванню під час обрання фізичною особою процедури банкрутства.

Запрошуємо на захід з підвищення кваліфікації на тему: «Право неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу України з процедур банкрутства».
Лектором заходу виступить Василь Дерлюк, адвокат, арбітражний керуючий.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:
1. Вступ. Призначення та мета інституту неплатоспроможності.
2. Право звернутися до суду як фізична особа і як фізична особа-підприємець. Що спільного, відмінного, чи можна подати заяву колективно? (приклади судової практики).
3. Питання добросовісного боржника. (приклади судової практики).
4. Підстави звернення до суду: як їх застосовувати, скільки має бути, аналіз таких підстав. (приклади судової практики).
5. Як визначити, кому підходить банкрутство? Фактори, які при цьому треба враховувати.
6. В чому вигода і чим загрожує банкрутство? Нюанси, висновки, перспективи.

Зареєструватися на захід можна за посиланням: https://bit.ly/3FhdqDg