Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Викладачі
Дерлюк Василь

Дерлюк Василь

адвокат, арбітражний керуючий, керуючий адвокатського бюро «Василя Дерлюка»

Наступні заходи
Публікації

Останні тенденції законодавства та судової практики щодо права неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу з процедур банкрутства

04.11.2022

Останні тенденції законодавства та судової практики щодо права неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу з процедур банкрутства

Вже завтра 04.11.2022 захід з підвищення кваліфікації: «Право неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу України з процедур банкрутства»

03.11.2022

Вже завтра 04.11.2022 захід з підвищення кваліфікації: «Право неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу України з процедур банкрутства»

Захід з підвищення кваліфікації на тему “Право неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу України з процедур банкрутства”

31.10.2022

Захід з підвищення кваліфікації на тему “Право неплатоспроможності фізичних осіб по Кодексу України з процедур банкрутства”

Чи всі зобов’язання вважаються припиненими після визнання фізичної особи – банкрутом?

30.09.2022

Чи всі зобов’язання вважаються припиненими після визнання фізичної особи – банкрутом?

Чи мають включатися домашні тварини до складу майна боржника або членів його сім’ї?

21.09.2022

Чи мають включатися домашні тварини до складу майна боржника або членів його сім’ї?

Підкажіть, чи впливає наявність “спору про право” (судовий спір за ініціативи боржника про недійсність договорів/заперечення проти боргу), бути підставою для відмови у відкритті справи на підставі п.1, ч.2 ст. 115 КУЗПБ. Чи за аналогією з юр. особами, спір про право не застосовується при зверненні самого боржника

19.09.2022

Підкажіть, чи впливає наявність “спору про право” (судовий спір за ініціативи боржника про недійсність договорів/заперечення проти боргу), бути підставою для відмови у відкритті справи на підставі п.1, ч.2 ст. 115 КУЗПБ. Чи за аналогією з юр. особами, спір про право не застосовується при зверненні самого боржника