Contract law: Know the Legal English fundamentals
Онлайн курси
15 залікових балів
Про курс

Договір – мабуть найвідоміше правове поняття в нашому суспільстві, оскільки воно є центральним для політичного, економічного та соціального життя. Договір з’явився з моменту становлення людського співжиття, виступаючи як необхідний елемент інтеграції людей у групи, інші колективні утворення. За допомогою договору ми можемо впорядкувати та належним чином врегулювати відносини з іншими особами.

Підготовка проєкту договору англійською мовою, його погодження та підписання – надскладний процес, який вимагає не тільки значних витрат часу, але й належної підготовки правника як з точки зору володіння необхідним термінологічним інструментарієм, так і розуміння системи правових координат учасників контрактних правовідносин.

Розібратися в основах договірного права Англії та Уельсу, а також США, покликаний курс «Contract law: Know the Legal English fundamentals».

Окрім стандартного словникового запасу, необхідного професіоналу на щоденній основі при роботі з англомовними контрактами, курс «Contract law: Know the Legal English fundamentals» ознайомить слухачів з основами перекладу договірної термінології та ефективними сучасними технологіями, які застосовуються до текстів юридичної спрямованості.

Крім цього, родзинкою курсу курсу «Contract law: Know the Legal English fundamentals» є його практичний компонент. Вивчення лексичного матеріалу з теми «Договірне право» англійською мовою та основ юридичного перекладу буде відбуватися у тісній колаборації не тільки з юристами-лінгвістами та юристами-перекладачами, а й з правниками, які застосовують договірну термінологію на практиці, в реальних кейсах.

Програма курсу складається з 10 тематичних уроків та включає наступні питання у межах кожного блоку:

Lesson 1. Introduction to Contract Law

Lesson 2. Introduction to Contract Law. Contract Translation

Lesson 3. Structure of a commercial contract

Lesson 4. Introduction to Remedies. Termination of offers and discharge. Legalese

Lesson 5. Simple contracts and deeds

Lesson 6. Consideration. Leading cases

Lesson 7. Contract Remedies

Lesson 8. Drafting legal documents: language and structure. Contract Translation

Lesson 9. Assignment and third party rights

Lesson 10. Contract clauses: types and specimen clauses

 

Формат проведення занять: Навчання на курсі триватиме 10 тижнів.

Заняття відбуватимуться 3 рази на тиждень по 1 годині кожна лекція на платформі ZOOM.

Початок занять

Заняття розпочнуться після наповнення навчальної групи необхідною кількістю учасників.

          Звертаємо увагу слухачів, що вартість участі для осіб, які не є адвокатами, відрізняється.

Важливо! Під час замовлення переконайтесь у правильності введеної контактної інформації. У разі допущення помилки у адресі електронної пошти лист із запрошенням на курс не буде надіслано. На поштовому ресурсі GMAIL лист із запрошенням для проходження курсу інколи потрапляє у папки Спам, Реклама, Промоакції або Соцмережі. Прохання завчасно перевіряти пошту, зокрема, перелічені папки на наявність доступу для проходження онлайн-курсу.

Лектори курсу
9 999 ₴
17 998 ₴
Онлайн курси
15 залікових балів