Вебінар: Призначення арбітра: як обрати та які етичні правила та інші фактори треба враховувати?
Вебінари
Про курс
  • важливість правильної номінації або призначення арбітра стороною в міжнародному комерційному арбітражному спорі, і чому ні в якому разі не треба ігнорувати використання цього права.
  • вибір арбітра, поміж іншим, впливає на якість та ефективність арбітражного процесу, вибір закону та тлумачення договорів / закону, застосування певних процедур, включаючи підхід до розкриття інформації, та інше.
  • буде детально розглянуто метод та процедуру формування складу арбітражного трибуналу за різними арбітражними регламентами, зокрема за регламентами Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA), Стокгольмської торгової палати (SCC) та Міжнародного торгової палати (ICC).
  • серед практичних порад сфокусуємося на тому, з чого почати відбір потенційного арбітра, як проводити due diligence.
  • про конфлікти інтересів: Керівні принципи IBA про конфлікт інтересів, процедуру відводу арбітрів за різними арбітражними регламентами та приклади рішень про відводи.
  • наостанок звернемо увагу на статистичні дані щодо призначених арбітрів та на тренди, які наразі панують в міжнародній арбітражній спільноті щодо збільшення гендерного, вікового та географічного різноманіття серед призначених арбітрів.

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

 

Лектори курсу
Вебінари