Тактика захисту щодо обґрунтування ухвалення судом виправдувального вироку у зв'язку з відсутністю події або складу кримінального правопорушення
Вебінари
3 залікових бали
Дата: 08.12.2023 | 16:00 - 19:00
Про курс

1. Виправдувальний вирок суду. 

2. Тактика обґрунтування захисником ухвалення судом виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю події кримінального правопорушення.  

3. Тактика обґрунтування захисником ухвалення судом виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

4. Тактика обґрунтування ухвалення судом виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю об’єкту кримінального правопорушення.

5. Тактика обґрунтування ухвалення судом виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю об’єктивної сторони складу кримінального правопорушення.

6. Тактика обґрунтування ухвалення судом виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю суб’єкта кримінального правопорушення.

7. Тактика обґрунтування ухвалення судом виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю суб’єктивної сторони складу кримінального правопорушення.

 

Звертаємо увагу слухачів, що вартість участі для осіб, які не є адвокатами, відрізняється.

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Лектори курсу
499 ₴
1 049 ₴
Вебінари
3 залікових бали