Підготовка та подання конституційної скарги 2.0
Онлайн курси
5 залікових балів
Про курс

Запровадження інституту  конституційної  скарги  в  Україні  можна визначити як важливий крок для вдосконалення законодавства нашої держави щодо відповідності його європейським стандартам у сфері захисту прав людини та  їх  об’єднань. Саме за допомогою такого інструменту як конституційна скарга фізичні та юридичні особи можуть домогтися скасування дії закону або його окремих положень, якщо вони не відповідають Конституції.

Онлайн-курс «Підготовка та подання конституційної скарги 2.0» покликаний ознайомити з особливостями конституційної скарги, вимогами до її підготовки та перевагами використання для адвоката.

Онлайн-курс структурований змістовно та включає 4 тематичні модулі:

Тема 1. Конституційна скарга для адвоката

Тема 2. Вимоги до конституційної скарги та умови її прийнятності

Тема 3. Юридично значущі наслідки конституційної скарги

Тема 4. Відшкодування шкоди, завданої актами і діями, що визнані неконституційними

Кожен із модулів-підрозділів має наступну структуру: відеоматеріали, текстові матеріали та документи, які несуть роль доповнення до відеоматеріалів, а також тестове завдання. Тестове завдання перевіряється системою автоматично.

Проходження відбувається в режимі онлайн та в зручний час.

Після проходження курсу видається сертифікат, що засвідчує 5 залікових балів та надсилається на електронну пошту протягом доби.

 

Звертаємо Вашу увагу, що доступ до курсу надається протягом 1-го місяця з моменту реєстрації.

 

Звертаємо увагу слухачів, що вартість участі для осіб, які не є адвокатами, відрізняється.

Важливо! Під час замовлення переконайтесь у правильності введеної контактної інформації. У разі допущення помилки у адресі електронної пошти лист із запрошенням на курс не буде надіслано. На поштовому ресурсі GMAIL лист із запрошенням для проходження курсу інколи потрапляє у папки Спам, Реклама, Промоакції або Соцмережі. Прохання завчасно перевіряти пошту, зокрема, перелічені папки на наявність доступу для проходження онлайн-курсу.

Лектори курсу
1 199 ₴
1 799 ₴
Онлайн курси
5 залікових балів
Місце проведення заходу: Онлайн