Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини
Онлайн курси
16 залікових балів
Про курс

Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України спільно з Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ в межах проекту Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні» продовжує проводити онлайн-навчання з медичного права — онлайн курс програми Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини».

Актуальність тематики зумовлена сучасними політико-правовими умовами медичної реформи, новельністю регламентації окремих правових інститутів, нормативними прогалинами і контроверзіями, проблемами правореалізації і правозастосування у сфері охорони здоров’я.

Мета заходу: розкрити адвокатам ключові принципи та механізми захисту прав людини в сфері біомедицини, надати адвокатам алгоритми роботи над медичними справами, удосконалити практичні навики в цій сфері.

Програма складається:
з міжнародної частини, яка містить міжнародні стандарти, практику Європейського суду з прав людини, а особливу увагу приділено Конвенції про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини: Конвенції про захист прав людини і біомедицину. Також з національної частини, яка наповнена національною судовою практикою, містить необхідні літературні та нормативні джерела, а також передбачає низку спектральних завдань для удосконалення практичної майстерності.

До участі в навчальній програмі будуть залучені ті адвокати, які успішно пройдуть тестування (75% правильних відповідей і вище). Після зарахування на курс, Ви будете супроводжуватись тренером, який модеруватиме проходження онлайн навчання. Навчання у програмі безоплатне, а також за результатами успішного проходження навчання Ви отримаєте бали за підвищення кваліфікації.
До складу однієї групи буде обрано 30 адвокатів, термін навчання – 4 місяці.

Звертаємо увагу, що для проходження тестування надається 24 години з моменту реєстрації та 1 спроба. Доступ для проходження тестування надсилається протягом 2-5 хвилин з моменту реєстрації. Прохання адвокатів обов’язково перевіряти папки “Спам” та “Реклама”.

Лектори курсу
Онлайн курси
16 залікових балів