Онлайн-трансляція: Психологія сім’ї та експертиза дитячо - батьківських відносин
Офлайн
Про курс

Курс «Психологія сім’ї та експертиза дитячо — батьківських відносин» (2 дні)

за підтримки: Центру сімейного права ВША НААУ

Центру “Адвокат Дитини” ВША НААУ

Комітету з сімейного права НААУ

ГО "Центр сімейно-правових досліджень"

Лекторський склад:

  • Світлана Савицька — адвокат, кандидат юридичних наук, заступник Голови Комітету з сімейного права НААУ, член Комітету з цивільного права та процесу НААУ, доцент кафедри правосуддя Державного університету інфраструктури та технологій, член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права».
  • Простибоженко Олег — адвокат, кандидат юридичних наук, Голова Комітету з цивільного права та процесу НААУ, Голова правління Центру сімейно-правових досліджень, старший науковий співробітник Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.
  • Гриценко Людмила — адвокат, медіатор, член Комітету з сімейного права НААУ, національний експерт Ради Європи, співзасновник ЮГ «Право».
  • Копишинська Людмила — практикуючий психолог, психолог-консультант, тренер Приватного Центру психологічної допомоги «Сімейний психолог».
  • Кречик Ольга — старший судовий експерт, ДУ «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України».

День 1

9.30-10.00 Вступне слово (спікер Світлана Савицька)

10.00-11.00 Сімейні справи, у яких залучення психолога та підготовка ним відповідного документа є доцільним (спікер Світлана Савицька)

11.00-12.00 Психолог як учасник справи в цивільному судочинстві: експерт, спеціаліст чи свідок? (спікер Олег Простибоженко)

12.00-13.00 Огляд судової практики в контексті оцінки судом висновків психолога та прийняття їх в якості доказу (спікер Людмила Гриценко)

13.00-14.00 Обід

14.00-18.00 Система сімейних відносин та психодинаміка родини (спікер Людмила Копишинська)

Блок 1. Поняття про сім'ю. Психодинаміка сімейного життя.

День 2

9.00-13.00, 14.00-17.00 Блок 2. Можливості використання психологічних знань у правовому регулюванні сімейних спорів про право на виховання дитини (спікер Людмила Копишинська)

13.00-14.00 Обід

17.00-18.00 Практичні аспекти судово-психологічної експертизи дитячо-батьківських відносин (спікер Кречик Ольга)

18.00-18.30 Підведення підсумків (спікер Савицька Світлана)

 

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Лектори курсу
Офлайн