Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Онлайн трансляція

Онлайн-трансляція: Огляд рішень Європейського Суду з прав людини (2020-2021)

Ціна для
ранніх пташок

499
грн
699 грн

Хто викладає:
Дроздов Олександр

Коли та Де:
  • 20.04.2021 10:00 - 13:00, Онлайн
3 залікових бали
Записатись зараз!
Ціна дійсна за умови оплати до 20.04.2021 10:00
Під час заходу розглянемо наступні питання:

Стаття 2 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (право на життя) MAKUCHYAN AND MINASYAN v.Azerbaijan and Hungary: звільнення та прославнення екстрадованого офіцера, який вбив солдата під час військовихнавчань в Угорщині – порушення.

Стаття 2 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (право на життя) TËRSHANA v. Albania: неналежне розслідування обличчя заявниці кислотою – порушення.

Стаття 2 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (право на життя) A. AND B. v. Romania: достатні спробиорганів влади забезпечити захист свідків, незважаючи наперешкоди, спричинені самими заявниками – відсутність порушення.

Стаття 3 Конвенції (заборона катування) BUTURUGĂ v. Romania:невжиття органами влади заходів з проведення розслідуваннят верджень про домашнє насильство та кібербулінг – порушення.

Стаття 3 Конвенції (заборона катування) ASSOCIATIONINNOCENCE EN DANGER AND ASSOCIATION ENFANCEETPARTAGE v. France: невжиття органами влади необхідних таналежних заходів із захисту дитини від жорстокого поводження знею її батьків, що призвело до її смерті – порушення.

Стаття 5 Конвенції (право на свободу та особисту недоторканність)GRUBNYK v. Ukraine:досудове тримання заявника під вартою, підозрюваного утероризмі – відсутність порушення.

Стаття 6 Конвенції (право на справедливий суд) GUÐMUNDUR ANDRI ÁSTRÁÐSSON v. Iceland:засудження заявника судом, який не відповідав принципу «суд,встановлений законом» – порушення.

Стаття 6 Конвенції (право на справедливий суд) AKBAY ANDOTHERS v. Germany:невиключення доказів, отриманих у результаті прямої чинепрямої провокації працівниками поліції до вчинення злочинів –порушення.

Стаття 6 Конвенції (право на справедливий суд) ĆWIK v. Poland: прийняття судом показань, отриманих у результаті катуванняособи іншими приватними особами – порушення.

 

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Як оплатити курс?

Обираєте
Захід

Оплачуєте
банківською карткою, у терміналі Приватбанку

Вам на пошту
надходить лист з доступом до заходу