Центр медичного права підготував посібник, присвячений Закону України «Про систему громадського здоров’я»
Юридичний путівник. Громадське здоров’я
Сенюта Ірина
27.03.2023

Юридичний путівник. Громадське здоров’я: Центр медичного права підготував посібник, присвячений Закону України «Про систему громадського здоров’я»

Центр медичного права Вищої школи адвокатури НААУ започатковує серію видань за назвою «Юридичний путівник», який щоразу допомагатиме занурюватись у глибини законів у сфері охорони здоров’я, проте в доступній формі з метою сприяння реалізації прав людини в цій царині.

Представляємо вашій увазі Юридичний путівник. Громадське здоров’я, присвячений Закону України «Про систему громадського здоров’я». Закон, що зазнавав нищівної критики, підпадав не раз під приціл громадськості, а попри це намагається закріпити систему громадського здоров’я в Україні. Закон вводиться в дію 01.10.2023, а відтак, читачі путівника будуть готові до нововведень.

Авторський колектив – члени Центру медичного права ВША НААУ – висвітив, зокрема, окремі питання щодо здійснення прав, обмежень і гарантій, передбачених цим Законом, щодо карантину та повноважень органів системи громадського здоров’я, які слугуватимуть кращому розумінню положень Закону.

Видання призначене для широкого загалу зацікавлених пізнати Закон України «Про систему громадського здоров’я» та оптимізувати правореалізацію у сфері громадського здоров’я.

Юридичний путівник. Громадське здоров’я доступний для ознайомлення та завантаження за посиланням: https://cutt.ly/D4F2MKk

Запрошуємо адвокатів до закритої професійної групи Центру медичного права: https://cutt.ly/r8zGFlB