Валентин Гвоздій взяв участь в роботі «Щорічної конференції адвокатів і молодих адвокатів Великобританії 2022: Майбутнє адвокатури»
Джерело: Офіційна сторінка Національної Асоціації Адвокатів України https://unba.org.ua/
Гвоздій Валентин
01.12.2022

На запрошення Президента Ради адвокатів Англії та Уельсу Марка Фенхоллса та Голови Комітету молодих адвокатів Ради адвокатів Майкла Полака заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій виступив спікером секції «Загрози верховенству права у 2022 році та далі».

Під час цієї сесії під головуванням баронеси Хелени Кеннеді доповідачі обміркували крихкість верховенства права та обговорили свої прогнози щодо його майбутнього як у країні, так і за кордоном.

У фокусі обговорення стало вторгнення росії в Україну, судова реформа в Польщі та Великобританії, а також те, як події 2022 року матимуть тривалий вплив на демократію, доступ до правосуддя та майбутнє верховенства права.

Учасниками дискусії були:

  • Професор Conor Gearty KC (Hon), Matrix Chambers, професор права прав людини, Лондонська школа економіки.
  • Маура Макнеллі SC, колишній голова Ради адвокатів Ірландії
  • Миколай Петжак, керівник Варшавської колегії адвокатів.

Цьогорічна конференція Annual Bar and Young Bar Conference тривала чотири дні онлайн та офлайн на тему «Підготовка адвокатури до майбутнього». Учасники конференції досліджували глибокі проблеми, що лежать в основі системи правосуддя Великобританії та їхній вплив на постачальників юридичних послуг, а також розмірковували, як адвокати можуть ще ефективніше працювати індивідуально та колективно, щоб сформувати краще майбутнє професії.

Доповідачі-експерти обговорили, як можна зміцнити адвокатуру та забезпечити, щоб унікальна кваліфікація адвокатів у сфері судочинства та спеціалізованих консультаційних послуг і надалі визнавалася на національному та міжнародному рівнях, а професія адвоката сприймалася як стабільна, стійка та різноманітна.