Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
07.10.2022

Запрошуємо до співпраці адвокатів, вмотивованих долучитися до безстороннього регулярного моніторингу заходів з підвищення кваліфікації, готових власною участю сприяти осучасненню традиційних форматів освітніх заходів та покращенню якості і результатів їх проведення

Співпраця

Шановні адвокати!
Вища школа адвокатури НААУ відповідно до п. 35 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України організовує роботу ревізорів для цілей контролю за якістю організації процесу підвищення кваліфікації.
Запрошуємо до співпраці адвокатів, вмотивованих долучитися до безстороннього регулярного моніторингу заходів з підвищення кваліфікації, готових власною участю сприяти осучасненню традиційних форматів освітніх заходів та покращенню якості і результатів їх проведення.
Переконані, що робота ревізорів дозволить оперативно реагувати на виклики та проблематику з питань забезпечення доступу, вибору актуальних тем і ефективної методики проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.
Ревізорам надаватиметься допуск до акредитованих заходів з підвищення кваліфікації, за підсумком яких вони звітуватимуть про якість заходів з підвищення кваліфікації та дотримання операторами актів НААУ Вищій школі адвокатури НААУ для узагальнення інформації та реагування у разі неякісної роботи організаторів заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.
Про результати ревізій Вища школа адвокатури інформуватиме Експертну раду НААУ.
Кожному адвокату, який має кілька вільних годин в місяць та готовий до нових викликів, професійного розвитку і співпраці в дружній команді – пропонуємо в термін до 17 жовтня 2022 року направити резюме та мотиваційний лист щодо роботи ревізором на адресу: info@hsa.org.ua.