Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
24.08.2022

Вітання з величним святом українського народу — Днем Незалежності України! від керівника Центру “Адвокат дитини” Вищої школи адвокатури НААУ

Лариса Гретченко керівник Центру “Адвокат дитини” Вищої школи адвокатури НААУ

Шановні колеги та партнери!
Прийміть щиросердні вітання з величним святом українського народу — Днем Незалежності України!

Цей День для кожного з нас має особливе значення, адже уособлює дух патріотизму, незламності, гордості за свою націю, знаменує єдність і міцність волі українського народу.
Пройшовши вікові випробування незалежна Українська Держава продовжує боротьбу за територіальну цілісність і власне існування. Сьогодні українці мужньо виборюють право жити вільно у своєму домі, відстоюють незалежність та суверенітет нашої Держави, захищають мирне небо і щасливе майбутнє українських дітей.
“З родини йде життя людини” – говорить українська народна мудрість. Цінність родини, любові до дітей і поваги до батьків передаються українцями із покоління в покоління. Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Стратегічним загальнонаціональним пріоритетом є охорона дитинства в Україні.
Центр “Адвокат дитини” Вищої школи адвокатури НААУ щоденною сумлінною працею укріплює правові стандарти у сфері захисту прав дитини та закладає підвалини в розбудову системи правосуддя, дружнього до дитини. Команда Центру активно включена у процеси захисту прав дітей, реалізує правопросвітницькі проєкти, долучається до нормотворення, впроваджує важливі ініціативи задля приведення українського законодавства у відповідність до міжнародних стандартів за принципом якнайкращого забезпечення інтересів дитини.
Сьогодні українські сім’ї зазнають руйнівного впливу війни. Трагедією українського народу є загибель та поранення кожної дитини, масові примусові вивезення поза межі України, порушення прав та свобод найменших громадян.
День за днем українці дбають про добробут, забезпечення і захист прав дітей, виборюють перемогу та впевнене майбутнє нинішніх і прийдешніх поколінь.

Ми докладаємо зусиль і віримо, що всі діти зростатимуть у мирній, суверенній, незалежній, демократичній, соціальній, правовій Україні!

Нехай цей День, який виборювався віками, принесе у кожну родину перемогу, мир та злагоду, спокій, щастя і радість!
У цей серпневий день згадаю натхненні рядки Надії Красоткіної, якими завершу вітальний допис:
“Живіть щасливо у своїй країні,
Красу плекайте — ви ж бо вільні люди!
Ви на своїй землі, в своїй родині.
Хай в душах ваших завжди воля буде.”

З повагою,
Лариса Гретченко керівник Центру “Адвокат дитини” Вищої школи адвокатури НААУ