Вітання з нагоди 10-річчя Національної асоціації адвокатів України
HIGHER SCHOOL OF ADVOCACY
Новини та події
17.11.2022

17 листопада виповнюється 10 років з дня заснування Національної асоціації адвокатів України.

Ця дата є знаковою для всієї спільноти адвокатів, об’єднаних єдиною ідеєю – служінню права.

НААУ – це перша і єдина професійна незалежна самоврядна організація адвокатури, членами якої є всі адвокати України.

НААУ була створена у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» як недержавна некомерційна професійна організація, основними завданнями якої є, зокрема, захист професійних прав адвокатів, забезпечення гарантій адвокатської діяльності, та високого професійного рівня адвокатів України.

Метою НААУ є сприяння процесу формування правової держави в Україні, а також підвищення ролі адвокатури в українському суспільстві.

Національною асоціацією адвокатів створено Вищу школу адвокатури, яка покликана підвищувати професійну кваліфікацію адвокатів.

Вища школа адвокатури вітає НААУ з річницею і бажає якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку, натхнення та наснаги на професійному поприщі. Тільки в єдності, відданості верховенству права та ідеям захисту прав людини – наша сила!

Висловлюємо окрему подяку Голові Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України Лідії Ізовітовій за її неоціненний вклад у становлення та розвиток адвокатури та її відповідності європейським стандартам.