Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
11.09.2020

Відбувся випуск першого набору слухачів навчального курсу за програмою Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини»!

10 вересня 2020 відбулась фінальна зустріч учасників першого набору онлайн-курсу за програмою Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини», що впроваджується Вищою школою адвокатури НААУ спільно з Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ в межах проекту Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні». Тренерами першого набору […]

10 вересня 2020 відбулась фінальна зустріч учасників першого набору онлайн-курсу за програмою Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини», що впроваджується Вищою школою адвокатури НААУ спільно з Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ в межах проекту Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні».

Тренерами першого набору виступили: Ірина Сенюта, Лариса Гретченко, Наталя Калинюк, Оксана Вітязь, Оксана Міськів, Олександр Якубовський та Тетяна Водоп‘ян.

Розпочали захід вітальними словами Савва Кузьменко, директор Вищої школи адвокатури НААУ, Вікторія Гальпєріна, керівник спільного проєкту ЄС та РЄ «ЄС та РЄ працюють разом задля посилення операційної спроможності Омбудсмана у захисту прав людини» та автор курсу Ірина Сенюта, адвокат, доктор юридичних наук, доцент, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

Рекомендації учасників щодо навчання, поради тренерів, лекція Ірини Сенюти щодо дискусійних питань за курсом, презентація активностей Вищої школи адвокатури НААУ у сфері медичного права, а також подарунки: журнал «Медичне право» для учасників з найвищими балами, сертифікати від Вищої школи адвокатури НААУ та Ради Європи і нарахування залікових балів з підвищення кваліфікації.

Незабутні емоції слухачів від курсу, позитивні відгуки та рекомендації щодо вдосконалення курсу мотивують та надихають до подальшого розвитку!Вдячні учасникам курсу за проявлений інтерес до навчання. Бажаємо з легкістю та натхненням продовжувати розвиток у сфері медичного права, щодня застосовувати отримані знання та навички у своїй практиці!

Сердечно дякуємо тренерам, що долучились до навчання, цінуємо готовність працювати та час, який Ви інвестуєте у підвищення кваліфікації адвокатів! Успіхів та натхнення!