Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
24.08.2022

Слава захисникам та захисницям, які сьогодні боронять небо, землю, цілісність кордонів нашої держави і виборюють перемогу українського народу!

Воля народу – це не просто слова, це дії!

«Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?» – єдине питання загальнонаціонального референдуму, що вирішив долю України.

Підтримали незалежність і відповіли «ТАК» – 90,32 % громадян України. Відбувся цей історичний день 1 грудня 1991 року, у Всеукраїнському волевиявленні взяли участь 84,18 % населення України.

Увійшов в історію і став визначним етапом у становленні Української Держави день 24 серпня 1991 року, коли за незалежність України проголосували 346 депутатів. Біля Верховної Ради УРСР у суботу 24 серпня 1991 року вирував велелюдний мітинг. Під стінами Ради, за спогадами очевидців, було від 30 до 50 тисяч людей, які вийшли на підтримку незалежності України. Ніхто точно не міг сказати, скільки тоді зібралося людей – тисячі, десятки тисяч? Одне було зрозуміло – люди настроєні рішуче, вимагали незалежності для своєї країни, тримали в руках плакати з написами “Україна виходить із СРСР”.

Проголошення незалежності України під стінами парламенту стало дуже емоційним та щасливим моментом. Воля народу – це не просто слова, це дії!

Історичне минуле свідчить, що український народ ще за довго до 1991 року боровся за свою незалежність, за свою свободу, за право жити на власній українській землі. Визвольний рух за відновлення державності ніколи не спинявся і досяг своєї мети у 1991 році, Україна стала незалежною державою.

Українці – волелюбний народ, який споконвічно прагне жити і житиме в незалежній Україні!

Слава захисникам та захисницям, які сьогодні боронять небо, землю, цілісність кордонів нашої держави і виборюють перемогу українського народу!