Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
09.09.2022

Проєкт “Історія медичного права України”: від минулого до сучасності про правове регулювання охорони здоров’я

Робоча зустріч

Відбулася зустріч ініціативної групи Центру медичного права Вищої школи адвокатури НААУ щодо започаткування нового проєкту “Історія медичного права України”.

В обговоренні мапи проєкту та перших кроків з його реалізації взяли участь директор ВША НААУ Савва Кузьменко, керівник Центру медичного права Ірина Сенюта та член Центру Анатолій Литвиненко.

У ході реалізації проєкту передбачається дослідження нормативних актів, доктринальних джерел, судової практики в різні періоди розвитку Української державності та становлення національної галузі медичного права.

Як відомо, галузь медичного права має комплексний характер і стосується різноманітних сфер життєдіяльності людини. Вивчення історичного аспекту нормотворення і досвіду правореалізації та правозастосування при вирішенні медичних спорів стане цікавим для адвокатів, науковців, медиків та інших фахів, зацікавлених галузевою тематикою у сфері охорони здоров’я.

Детальніше про проєкт дізнавайтеся у подальших новинах на платформі Вищої школи адвокатури НААУ.

Заходи з підвищення кваліфікації адвокатів на тему медичного права в розкладі:

Вебінар: Особливості роботи адвоката по захисту прав дітей — пацієнтів. Медична допомога внутрішньо переміщеним дітям, лектор Вікторія Валах.

Реєстрація: https://bit.ly/3RxZ30i

Вебінар: “Захист персональних даних у сфері охорони здоров’я: інструменти для адвоката”, лектор Ірина Сенюта.

Реєстрація: https://bit.ly/3RyuAPM