Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
27.07.2022

Нові правила ввезення тварин з України на територію Польщі

З 25 липня 2022 року діють нові правила ввезення домашніх тварин (котів, собак та тхорів) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) з України на територію Республіки Польща

З 25 липня 2022 року діють нові правила ввезення домашніх тварин (котів, собак та тхорів) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) з України на територію Республіки Польща, про що повідомлено Держпродспоживслужбою (https://bit.ly/3Bj2VNF).

 

Відтепер вивезти свого улюбленця на територію Польщі буде можливим за умови виконання наступних вимог:

  • тварина ідентифікована за допомогою мікрочіпу;
  • тварина має діючу вакцинацію від сказу, яка проведена не раніше дати мікрочіпування;
  • тварина має дійсний паспорт Європейського зразка, який видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби та підтверджує проведення вищезгаданих операцій.

 

Для спрощення процедури перетину кордону польські митні та ветеринарні служби не вимагатимуть довідку про стан здоров’я та результати тестування рівня антитіл проти сказу, проведеного методом титрування.

У разі подальшого переміщення до країни, де таке випробування необхідно, власник домашньої тварини може провести тестування в Польщі. Витрати на дослідження та інші необхідні ветеринарні процедури несе власник тварини.

Додатково необхідно зазначити, що тимчасово впроваджені правила переміщення домашніх тварин до країн ЄС в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) тварин призупинені.

Корисну інформацію щодо оформлення на території Польщі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3oAsx0K.