Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
18.11.2022

Київська міська прокуратура привітала НААУ з 10-річчям утворення

Джерело: Офіційна сторінка Національної Асоціації Адвокатів України
https://unba.org.ua/

Від імені колег та від себе особисто керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер привітав Національну асоціацію адвокатів України з 10-ю річницею утворення.

«Забезпечення неухильного дотримання прав людини – основне завдання усіх державних установ, органів правопорядку та інших правових інституцій.  Провідну роль у цьому відіграє адвокатура України, яка виконує роль гаранта в захисті прав громадянина. Вже десять років Національна асоціація адвокатів України активно сприяє розвитку та зміцненню адвокатури, підвищенню її ролі та авторитету, захисту  прав і законних інтересів адвокатів.

Неможливо перебільшити значення  вашої діяльності в умовах воєнного   стану, коли кожна людина знаходиться під загрозою всіх негативних  проявів і наслідків війни. Саме від  вашої організації залежить ефективність роботи всієї спільноти адвокатів та рівень правової  допомоги кожному українцю», – наголошується у вітанні.

Олег Кіпер побажав НААУ подальших успіхів і натхнення в роботі, високої оцінки суспільством діяльності адвокатів у здійсненні почесної і важливої місії – захисту прав і законних інтересів людини!