Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
03.05.2022

Адвокат Ганна Дем’янчук: Підвищення кваліфікації під час війни — це можливість професійного зростання та підтримка зайнятості адвокатів

Вірю в перемогу України, в єдності наша сила!

Більше 30  безоплатних заходів з підвищення кваліфікації адвокатів на актуальні теми  в умовах воєнного стану проведено у Вищій школі адвокатури НААУ за період повномасштабного військового вторгнення росії в Україну.

Відгуком про участь у заходах, організованих Вищою школою адвокатури НААУ під час  воєнного стану, поділилася адвокат Ганна Дем’янчук (м. Київ), яка успішно виконала вимоги з підвищення кваліфікації адвокатів у поточному році.

– Війна торкнулася кожного з нас, неочікувано змінила особисте та професійне життя. Адвокат, залишившись “сам на сам”, без усталеного режиму роботи, намагається адаптуватися до реалій сьогодення.

Важливим і цінним в цей складний період є можливість підвищити професійний рівень, використати тимчасово вільний час з максимальною користю, поглибити й удосконалити свої професійні знання, а також розширити і оновити їх відповідно до викликів воєнного часу.

Вища школа адвокатури НААУ забезпечила системну правоосвіту з перших днів війни.  Кожен з  вебінарів присвячений актуальним темам із різних сфер правовідносин, що потребують нагального врегулювання і правового супроводу.

Варто відзначити курс по міжнародному гуманітарному праву, що складається із серії вебінарів на теми воєнних злочинів та злочинів проти людяності, документування злочинів та механізмів правового захисту під час збройного конфлікту, міжнародно — правової відповідальності країни – агресора. З цими питаннями більшість учасників зіштовхнулися вперше і мали можливість отримати фахові роз’яснення, експертні коментарі та відповіді від досвідчених лекторів.

На часі відбувся вебінар щодо сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в умовах воєнного стану, участь в якому значно полегшила консультування з питань усиновлення або тимчасового прийняття дитини в сім’ю.

Велика вдячність всім лекторам, які мужньо діляться з учасниками своїми знаннями і досвідом з кримінального права і процесу,  новелами трудового та податкового законодавства,    захисту прав інтелектуальної власності, застосування міжнародних механізмів правосуддя та в інших сферах правозахисту.

Бажаю колегам повернутися до тієї професійної завантаженості, яка дасть гармонійний саморозвиток та можливість ефективно здійснювати захист, представництво та надавати інші види правової допомоги відповідно до основної мети адвокатської діяльності.

Слова подяки висловлюю команді Вищої школи адвокатури НААУ за організацію заходів з підвищення кваліфікації адвокатів в умовах воєнного стану, гнучкий графік та зручний формат участі. Продовжуйте актуалізувати розклад темами, з яких кожен адвокат може обрати за поточним інтересом, спеціалізацією, потребою змінити чи розширити сфери юридичної практики. Бажаю, щоб поряд з проведенням онлайн вебінарів відновилося  проведення аудиторних заходів у Вищій школі адвокатури — місці зустрічі і професійного зростання  адвокатів.