Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
08.05.2022

8 травня – День пам’яті та примирення

 Вічна памʼять жертвам війни… Ніколи знову….

Щорічно 8 травня вшановуємо пам’ять всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні, що закарбована  як найбільш кривава і жорстока подія  в історії людства.

 

Сьогодні  День пам’яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія.

 

Україна і український народ зазнають болю і величезних втрат від численних злочинів проти людства та людяності, воєнних злочинів та злочину геноциду, що вчиняються агресором.

 

Війна принесла біль у кожну домівку, страшна біда знову торкнулася мільйонів дорослих та дітей, які страждають від окупації і бойових дій, вимушено евакуюються, шукають притулку та захисту…

 

Внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 безцінний і нині незламні українці мужньо захищають рідну землю, суверенітет, територіальну цілісність  і  демократичні цінності нашої держави.

 

Шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.

 

У сьогоденні український народ єдино і соборно захищає свою країну, примножує і наближає перемогу над ворогом.

 

Вшановуємо мужність і патріотизм, славимо подвиг кожного, проявлені в боротьбі за мир в Україні. Схиляємо голову перед загиблими…

 

Вічна памʼять жертвам війни… Ніколи знову….