Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
25.05.2018

22 травня відбувся 2-х годинний семінар «Визнання недійсними прав інтелектуальної власності на торговельні марки у судовому порядку»

Програма курсу була розроблена із врахуванням вимог нових процесуальних кодексів та Угод про асоціацію між Україною та ЄС, яка встановлює стандарти охорони та захисту прав інтелектуальної власності. На семінарі слухачі курси отримали інформацію та набули знань в сфері інтелектуальної власності, а саме невизнання недійсними прав на торговельні марки в судовому процесі. Загалом, були розглянуті питання: […]

Програма курсу була розроблена із врахуванням вимог нових процесуальних кодексів та Угод про асоціацію між Україною та ЄС, яка встановлює стандарти охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

На семінарі слухачі курси отримали інформацію та набули знань в сфері інтелектуальної власності, а саме невизнання недійсними прав на торговельні марки в судовому процесі.

Загалом, були розглянуті питання: підвідомчості (підсудності) відповідної категорії справ; складання позовної заяви; формулювання позовних вимог та доказової бази; подання електронних доказів та висновків експертів; показання свідків; виклик експертів; призначення судової експертизи; обґрунтування клопотання про призначення повторної (комісійної, додаткової) експертизи; забезпечення позову (доказів); практику застосування окремих підстав визнання недійсними прав інтелектуальної власності (відсутність розрізняльної здатності; описовість, введення в оману, порушення авторських прав та інше).

Викладачем курсу був Потоцький Микола Юрійович – експерт в галузі інтелектуального права, адвокат, доктор юридичних наук, начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), член Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Лекція була сформована з практичного адвокатського досвіду, тож слухачі зможуть застосовувати набуті знання  у власній практиці. Після проходження курсу кожен слухач отримав сертифікат, адвокати – 2 залікових бали.