Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
15.10.2018

13 жовтня пройшов День інтелектуальної власності

В нашій школі пройшов День інтелектуальної власності. Лекторами виступили досвідчені спеціалісти, практики у різних напрямах права інтелектуальної власності. Ідейним організатором Дня ІВ виступив наш викладач – Микола Потоцький, який разом з Владиславом Білоцьким модерували різні потоки. 13 лекторів 13 жовтня ділились з нами своїм досвідом: Потоцький Микола, Компанець Євген, Сопова Катерина, Поліщук Інна, Чернобай Олег, Гашицький Олексій, Білоцький Владислав, Зеров Костянтин, Кравчук Анна, Олійник Катерина, […]

В нашій школі пройшов День інтелектуальної власності.

Лекторами виступили досвідчені спеціалісти, практики у різних напрямах права інтелектуальної власності. Ідейним організатором Дня ІВ виступив наш викладач – Микола Потоцький, який разом з Владиславом Білоцьким модерували різні потоки.

13 лекторів 13 жовтня ділились з нами своїм досвідом: Потоцький Микола, Компанець Євген, Сопова Катерина, Поліщук Інна, Чернобай Олег, Гашицький Олексій, Білоцький Владислав, Зеров Костянтин, Кравчук Анна, Олійник Катерина, Трикур Максим, Майданник Любов, Білицький Пилип.

Кожен слухач мав можливість поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь, познайомитись з викладачами та спеціалістами, а також гарно провести суботній день в колі “інтелектуальних власників” – колег юристів та адвокатів. Кожен слухач отримав сертифікат про проходження курсу на 8 залікових балів.

Слідкуйте за нашим сайтом, де буде анонсовано наступний День Інтелектуальної власності.