Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
18.04.2018

13-14 квітня відбувся дводенний курс “Адвокатська техніка у кримінальних справах. Теорія і практика визнання доказів недопустимими у кримінальному провадженні”

13-14 квітня відбувся дводенний курс “Адвокатська техніка у кримінальних справах. Теорія і практика визнання доказів недопустимими у кримінальному провадженні (12 залікових балів)”, який проводили: ректор Вищої школи адвокатури НААУ, один із найвидатніших адвокатів сучасності з багаторічним досвідом роботи на посаді судді і понад 40-річним досвідом адвокатської практики, член Експертної ради НААУ Зейкан Ярослав Павлович та […]

13-14 квітня відбувся дводенний курс “Адвокатська техніка у кримінальних справах. Теорія і практика визнання доказів недопустимими у кримінальному провадженні (12 залікових балів)”, який проводили: ректор Вищої школи адвокатури НААУ, один із найвидатніших адвокатів сучасності з багаторічним досвідом роботи на посаді судді і понад 40-річним досвідом адвокатської практики, член Експертної ради НААУ Зейкан Ярослав Павлович та кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Панова Аліса Віталіївна.

Слухачі курсу отримали знання про категорії доказу та допустимість доказу за Кримінальним процесуальним кодексом України 2012 року; порядок визнання доказів недопустимими у зв’язку зі встановленням їх очевидної недопустимості; підстави визнання доказів недопустимими, їх зміст та класифікацію; особливості оцінки допустимості результатів негласних слідчих (розшукових) дій; провокацію вчинення злочину та її відмежування від негласної діяльності з його контролю; порядок визнання доказів недопустимими у зв’язку зі встановленням їх очевидної недопустимості.

Протягом курсу учасники отримали знання практики Європейського суду з прав людини щодо визнання доказів недопустимими та застосування їх у практичній діяльності, а також знання про діяльність адвоката під час судового розгляду.