Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Обов'язкові курси

Спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю

Інформація щодо курсу

Спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю

Спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю містить 7 модулів, що ґрунтуються на окремих темах. Кожен із модулів-підрозділів має наступну структуру: відеоматеріали, текстові матеріали та документи, які несуть роль доповнення до відеоматеріалів, а також тестове і практичне завдання. Тестове завдання перевіряється системою автоматично, тоді як практичне потребує професійного огляду від викладача та займає деякий час на перевірку. Час проходження спеціального курсу з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю необмежений і залежить від індивідуальних можливостей учня. Проходження курсу відбувається у режимі онлайн та в зручний час. Після проходження курсу видається сертифікат, який надсилається на електронну пошту протягом доби. Дані вносяться в реєстр осіб, які пройшли Спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю, що вказаний на сайті Вищої школи адвокатури. Звертаємо Вашу увагу, що доступ до курсу надається протягом 3-х місяців з моменту реєстрації.

Короткі відомості про спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю:

Важливо! На поштовому ресурсі GMAIL лист із запрошенням для проходження курсу інколи потрапляє у папки Спам, Реклама, Промоакції та Соцмережі. Прохання завчасно перевіряти пошту, зокрема, перелічені папки на наявність доступу для проходження онлайн-курсу.

Як пройти курс?

Обираєте
Курс

Оплачуєте
банківською карткою, у терміналі Приватбанку

Вам на пошту
надходить доступ до онлайн платформи

Отримуєте
електронний сертифікат на пошту по завершенню курсу