Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Правила адвокатської етики

Вебінар: Етика адвоката з особами з інвалідністю

Ціна для
ранніх пташок

499
грн
599 грн

Хто викладає:
Зельдич Оксана
Полозюк Олег

Коли та Де:
  • 20.12.2021 15:00 - 17:00, Онлайн
2 залікових бали
Записатись зараз!
Ціна дійсна за умови оплати до 20.12.2021 15:00
Під час вебінару поговоримо про:

В ході заходу спікерами буде проаналізовано судові рішення, які стосуються дискримінації за ознакою інвалідності, а також зазначено, які заходи забезпечення адвокатом прав клієнта – особи з різними видами інвалідності можуть бути вжиті під час судового розгляду. Також буде акцентовано увагу на оновлених Правилах адвокатської етики та дисциплінарній відповідальності адвоката за їх порушення.

Вважаємо, що ефективне використання адвокатами та працівниками системи безоплатної правової допомоги інформації, яка буде озвучена від час проведення онлайн-вебінару, не лише сприятиме більш якісному виконанню їх професійних обов’язків під час захисту прав та інтересів осіб з інвалідністю, а й допоможе покращити знання про особливості роботи з особами з інвалідністю в цілому.

МОДЕРАТОР: Олександр ВОЗНЮК, адвокат, голова Комітету з питань захисту осіб з інвалідністю, що діє в складі НААУ, член Ради адвокатів м. Києва.

СПІКЕРИ:

 

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Як оплатити курс?

Обираєте
Захід

Оплачуєте
банківською карткою, у терміналі Приватбанку

Вам на пошту
надходить лист з доступом до заходу