Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Онлайн

Річна підписка до архіву трансляцій

1 999
грн
Як довго: 24 години на добу
Записатись
Що це?

Річна підписка до архіву трансляцій надає Вам доступ до перегляду всіх відео-записів онлайн-трансляцій, які відбуваються у Вищій школі адвокатури. Трансляції можна переглядати в будь-який зручний для Вас час, з будь-якого зручного для Вас місця: будь-то робоче місце, або домашній ноутбук, смартфон або планшет.

Для кого це?

Для всіх бажаючих отримувати актуальні знання в зручний спосіб – онлайн – в різних сферах права, і не тільки права. У трансляціях беруть участь найкращі лектори в своїх сферах. Теми трансляцій абсолютно різні: від спорту і зовнішнього вигляду адвокатів до захисту клієнтів в податкових злочинах, від дієти до правил адвокатської етики ЄС, від статтей Конвенції ЄСПЛ до адвокатського гонорару.

Що я купляю?

Після оплати доступу до архіву трансляцій, Ви цілий рік маєте змогу працювати з трансляціями, кількість яких з кожним тижнем поповнюватиметься. Таким чином, протягом року Ви будете мати доступ до знань сотні лекторів та тем, які покликані допомогти Вам підвищити не лише рівень обізнаності, а і зрозуміти напрямки розвитку в кожній галузі права та суміжних сфер.

Як оплатити курс?

Обираєте
Продукт

Оплачуєте
банківською карткою, у терміналі Приватбанку

Вам на пошту
надходить лист з доступом