Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Онлайн трансляції

Онлайн-трансляція «Адвокат трудового права»

Реєстрацію закрито

Хто викладає:
Асрян Арам
Сєдашова Оксана
Поліщук Вікторія
Тарасова Надія
Трибой Олег

Як довго: 10 годин
10 залікових балів
Інформація щодо курсу:

Питання трудового права були актуальні завжди, з незапам’ятних часів. Права та обов’язки співробітників та роботодавців, умови праці та її оплата, соціальні гарантії, прийом на роботу, розпорядок робочого дня та звільнення, працевлаштування іноземців, соціально вразливих груп населення тощо. Не знаючи сучасних норм трудового права, непросто надавати послуги з правової допомоги роботодавцю або співробітнику.

І роботодавці, і співробітники потрапляють в ситуації, які потребують сучасних знань із галузі законодавства та юриспруденції, людської психології та управління персоналом, кадрового обліку. Кодекс законів про працю 1971 року та сучасні умови 21 століття – адвокату доводиться проявляти креативність в питаннях вирішення трудових спорів.

Наприклад, роботодавці не знають що робити, коли:

— Співробітники вимагають вільного графіку роботи, зокрема орієнтуються на проєктну віддалену роботу;
— Персонал звільняється, не затримуючись довго на позиціях;
— Робітники не виконують свої обов’язки та порушують локальні нормативно-правові акти (правила трудової безпеки, посадові інструкції, правила внутрішнього трудового розпорядку та ін.);
— Співробітники відмовляються підтверджувати свої навички та проходити курси підвищення кваліфікації;
— Окремі працівники занадто часто беруть відпустки за власний рахунок або використовують лікарняний для власних цілей;
— Співробітники конфліктують та завдають економічних збитків підприємству;
— Працівники псують репутацію організації своєю поведінкою та дописами в соцмережах.

І багато чого іншого. А роботодавець зацікавлений, щоб в його компанії працювали найкращі фахівці і сприяли економічному зростанню бізнесу. У свою чергу, працівники стикаються з не менш вагомими для них проблемами. Вони задаються питаннями:

— Чи можу я розраховувати на соціальний пакет?
— Чи має право роботодавець оштрафувати мене, звільнити без підстави, скоротити без надання компенсації?
— Чи можу я розраховувати на виплату відсотків за використання своїх продуктів інтелектуальної власності, створених для підприємства, де працюю? Кому належать права на розробку?
— Зі мною буде підписано трудовий договір або трудовий контракт? Як уникнути безпідставної матеріальної відповідальності, якщо я не та особа, з якою має бути підписано договір про повну матеріальну відповідальність, а роботодавець все одно уклав такий договір?
— Як вирішити своє питання без суду? Як добитися якісних перемовин? Як впливати на рішення роботодавця?

І роботодавці, і працівники потребують грамотного роз’яснення свої прав. І ті, і інші попадають в ситуації, коли їм потрібна якісна правова протиконфліктна допомога – консультація, медіація чи арбітраж, захист порушених прав у суді.

Саме тому Вища школа адвокатури створила курс «Адвокат трудового права», пройшовши який, адвокат оновить свої знання у галузі трудового права, придбає нові, основані на сучасних нововведеннях та тенденціях формування взаємовідносин «роботодавець-працівник». Такий адвокат стане висококваліфікованим фахівцем у галузі трудового права і зможе надати якісну допомогу той стороні, яка до нього звернеться.

 

ПРОГРАМА КУРСУ “АДВОКАТ ТРУДОВОГО ПРАВА”

День 1

День 2