Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Викладачі
Зейкан-Міклош
Ярослав

Ректор Вищої школи адвокатури НААУ, один із найвидатніших  адвокатів сучасності з багаторічним досвідом  роботи на посаді судді і понад 40-річним досвідом адвокатської практики, член Експертної ради НААУ. Розробник і автор першого коментаря ЦПК (2004), автор 18 монографій, лауреат Всеукраїнської премії «За кращу судову промову». Нагороджений багатьма відзнаками, медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня, почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України «ВИДАТНИЙ АДВОКАТ УКРАЇНИ» під №1. Експерт в галузі кримінального, цивільного, адміністративного і господарського права.

Гвоздій
Валентин

Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, адвокат, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, автор ідеї Проекту “Історія адвокатури України”, Заслужений юрист України.

Василик
Ірина

Проректор з організаційно-методичної роботи Вищої школи адвокатури НААУ, юрист, кандидат історичних наук, доцент, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права при Національної асоціації адвокатів України, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, член науково-технічної ради Міністерства житлово-комунального господарства (2009-2011), лауреат Премії   ім. Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України.

Кузьменко
Савва

Директор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, аудитор, тренер з лідерства та емоційного інтелекту

Дроздов
Олександр

Заслужений юрист України, адвокат, Президент Спілки адвокатів України, Перший проректор Вищої школи адвокатури, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді та Національній асоціації адвокатів України, Конституційному Суді, кандидат юридичних наук, доцент.

Вилков
Сергій

Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Голова комітету з питань безоплатної правової допомоги при НААУ, Голова АО INHELP.

Вовнюк
Віктор

Адвокат, екс-голова Асоціації Фінансових Установ, Голова секретаріату Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член комітетів НААУ з ІТ-права та з питань медіації, сертифікований експерт з Правил адвокатської етики.

Простибоженко
Олег

адвокат, кандидат юридичних наук, голова правління Центру сімейно-правових досліджень, науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва ім. академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, викладач Київського університету права НАН України.

Поповський
Дмитро

Адвокат, доктор наук в галузі права, професор, академік міжнародної кадрової академії

Стьопіна
Юлія

Має диплом за спеціальністю «Міжнародні відносини та зовнішня політика», диплом спеціаліста з правознавства. Займається індивідуальною адвокатською практикою.

Гаро
Ганна

адвокат, сімейний медіатор, к.ю.н., Голова Секції з сімейного права НААУ, співзасновник та член правління ГО “Центр сімейно-правових досліджень”, “Асоціація сімейних медіаторів України”.

Антоненко
Леонід

голова постійної комісії з питань власності Київської міської ради, член депутатської групи «Київська команда», позаштатний радник юридичної фірми «Астерс», екс-директор департаменту ліцензування Національного банку України і колишній голова комітету корпоративного права і фондового ринку Асоціації правників України, адвокат

Рокицький
Владислав
Незалежний медіатор Українського центру медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі, адвокат.
Білозор
Олена

Співзасновник та партнер Агентства медіації DecisionLab, сертифікований бізнес-медіатор, медіатор Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) та Німецько-Української промислово-торговельної палати (АНК Ukraine). Спеціалізується на комерційних спорах, в тому числі тих, що виникають в міжнародних транзакціях. Член та медіатор Національної Асоціації Медіаторів України, а також член Асоціації Правників України.

Хмарук
Ольга

Співзасновник та партнер Агентства медіації DecisionLab, сертифікований бізнес-медіатор за програмою від Академії промислово-торгової палати Мюнхена і Верхньої Баварії та Українського Центру Медіації, а також медіатор Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) та Німецько-Української промислово-торговельної палати (АНК Ukraine). Спеціалізується на комерційних спорах, в тому числі тих, що пов’язані з інтелектуальною власністю. Член та медіатор Національної Асоціації Медіаторів України, а також член Асоціації Правників України.

Дякович
Мирослава

заслужений юрист України, доктор юридичних наук, доцент, приватний нотаріус

Савицька
Світлана

адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя Державного університету інфраструктури та технологій, член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права».

Бондаренко
Антоніна

Заступник керівника секретаріату НААУ, РАУ, засновник консалтингового агентства з розвитку комунікацій та управління проектами “LeaderLAB”, керівник “Центру розвитку лідерства”, коуч з побудови персонального бренду, експерт з  PR & GR

Кияшко
Олена

Незалежний оцінювач ІВ, судовий експерт, патентний повірений України.

Федірко
Ганна

Начальник відділу Єдиного Реєстру Адвокатів України департаменту самоврядування.

Максименко
Олександр

адвокат, АО Arzinger

Борисенко
Тетяна

адвокат АО «Скляренко, Сидоренко і партнери»

Гура
Олексій

співзасновник-партнер Адвокатського Об’єднання «Юридична компанія «DICTUM»

Гнатовський
Микола

к.ю.н., доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету  імені Тараса Шевченка.
Президент Європейського комітету із запобігання катуванням, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню, перший віце-президент Української асоціації міжнародного права

Черних
Олександр

Адвокат з стажем роботи в галузі господарського та фінансового права з 1999 року. Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого з відзнакою у 2002 році. З 2002 року працює в банківських установах та як адвокат супроводжує банківські та фінансові установи. Працював керівником відділу в АТ «УКРСИББАНК», директором юридичного департаменту в ПАТ «БАНК ФОРУМ», АТ «ВТБ БАНК» в процедурі ліквідації. Спеціалізується на справах ліквідації банків, супроводження банкрутств, міжнародних розрахунках.

Кіт
Христина

Адвокатка, кандидатка юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”

Владислав
Бейлис

Чоловічий стиліст

Черватюк
Юлія

Засновниця та Адвокатка в Адвокатському бюро «Юлії Черватюк». Членкиня ЮрФем, та член правління Черкаського відділення АПУ.

Рубаняк
Таїса

Заступником начальника відділу «Заліщицького бюро правової допомоги» Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Лісова
Юлія

Юристка приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в м. Одеса в рамках проекту в рамках проекту “ мережі правової допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІД, уразливим до зараження ВІЛ та хворим на туберкульоз”. Правова радниця Громадського центру правосуддя м. Татарбунари Одеської області.

Білицький
Пилип

Керуючий партнер юридичної компанії «IPharmGuards», адвокат, патентний повірений

Сенюта
Ірина

Адвокат, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету
ім. Данила Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, керуючий партнер адвокатського об’єднання «МедЛекс», президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України». Стаж у галузі права – більше 19 років. Експерт в галузі медичного права.

Михайленко
Дмитро

Керуючий партнер Crowe LF Ukraine, партнер Crowe AB Ukraine. Голова податкового комітету Торгово-промислової палати України, Юрисконсульт IT комітета Європейської Бізнес Асоціації. Заступник головного редактора національного журналу «Бухгалтер». Голова Асоціації податкових консультантів. Член спостережної ради Палати податкових консультантів. Член Громадської ради Державної податкової служби України. Помічник депутата ВРУ

Смердов
Віталій

партнер податкової практики CroweLF Ukraine, директор ГО «Палата податкових консультантів», незалежний консультант Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, екс шеф-редактор журналу «Бухгалтер911»

Клюца
Сергій

Асоційований партнер Crowe LF Ukraine, адвокат, спеціаліст з судових спорів, медіації та правових досліджень. Юридична практика з 2002 року. Спеціалізація в процесуальному, корпоративному, договірному праві, міжгалузевих дослідженнях. Досвід роботи з структурування та практичної реалізації схем податкової оптимізації, страхування, керівництва державними підприємствами, процедурах відновлення платоспроможності, законотворчої діяльності.

Асрян
Арам

адвокат, керівник Юридичної компанії «АКСІОМА», Бюро перекладів «АЗГ». Правова спеціалізація – імміграційне право, робота з іноземцями: надання правової допомоги з питань отримання громадянства України, Посвідки на Постійне та Тимчасове проживання в Україні, Дозволу на працевлаштування в Україні.

Гулієва
Мирослава

членкиня Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”

Світличний
Олександр

адвокат, партнер АО “Цезар”.

Кравченко
Павло

адвокат, член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, керуючий адвокатським бюро Павла Кравченко

Роман
Посікіра

Професійну діяльність здійснює з 1996 року. Має десятилітній досвід викладання фінансового, податкового та банківського права на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Редька
Руслан

адвокат, управляючий партнер «Legal House»

Хільченко
Сергій

адвокат, керуючий партнер АО “Цезар”.

Гайворонська
Вікторія Валентинівна

Голова Ради адвокатів Харківської області

Мірошников
Євгеній

адвокат практики кримінально-правового захисту Sayenko Kharenko law firm, CEO OBLAVAbot

Людмила
Колодник

Викладач спеціалізованого курсу «Юридична англійська» – «Legal English» з особисто розробленими програмами навчання за Contract Law, Company Law, Legal Writing. Досвід роботи викладачем більше 17 років, а досвід роботи юристом, фахівцем в області господарського права та банкрутства, арбітражним керуючим – більше 10 років, з веденням процедур банкрутства за загальною і скороченою процедурою. Крім цього, має досвід роботи юристом з корпоративного права з проведенням операцій зі злиття і поглинання (М & A deals) у великих міжнародних компаніях

Сидорович
Руслан

Відомий український юрист, адвокат, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання. Був головою підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, членом Конституційної комісії та членом Ради з питань судової реформи. Руслан є співавтором проекту Кодексу з процедур банкрутства. Спеціалізація: захист бізнесу, корпоративні клієнти, реструктуризація та банкрутство, GR.

Ковбель
Артем

Старший партнер VIGILANT FORENSIC BOTIQUE, Член та голова комітету FORENSIC VIGILANT, Член наглядової ради Global Spirits TM Хортиця, Член ASIS, ACFE.

Сиченко
Максим

Практикуючий адвокат в галузях кримінального, адміністративного права. Спеціалізуюсь на захисті клієнтів під час досудового розслідування та судовому захисті обвинувачених, супроводженні обшуків.

Коваль
Роман

голова правління Інституту миру і порозуміння

Наталія
Нагорна

адвокатка, членкиня Ревізійної комісії Ради адвокатів Житомирської області, координаторка ЮрФем в Житомирській обл., заступниця голови відділення АПУ в Житомирській обл., випускниця програми Адвокат Майбутнього, членкиня”ЮрФем”

Бауман
Юрій

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Бауман Кондратюк”

Волинська
Вікторія

Головний юрист Благодійного Фонду «Право на захист», адвокат

Онученко
Дмитро

адвокат, керівник служби безпеки Фінансової компанії «Актівітіс»

Корнєва
Ольга Сергіївна

Адвокат, член ради адвокатів Харківської області

Яків
Воронін

Адвокат, доктор юридичних наук, доцент

Семенюк
Ольга

адвокат, випускниця міжнародної програми Мережі будинків прав людини “Міжнародне право для захисту суспільних інтересів”

Поліщук
Вікторія

адвокат, член Комітету з питань медіації НААУ, медіатор, викладач та дослідник медіації

Грабовий
Анатолій

адвокат, керівник практики відновлення платоспроможності та банкрутства, Голова комітету з питань банкрутства НААУ

Кузь
Олександр

приватний виконавець

Салова
Елеонора

адвокат АО  «ADER HABER»

Віра
Козіна

адвокат

Соломко
Олексій

керівник практики виконавчого провадження АО «ADER HABER»

Калінніков
Олексій

Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «Могильницький та партнери». Практичний досвід понад 12 років у сфері права та більше 6 років в практиці кримінального права та White-Collar Crime.

Прохорова
Ганна

адвокат, старший юрист AEQUO

Анжела
Стрижевська

Юрист, Суддя 2002-2010р, заступник Генерального прокурора 2016-2019р.

Білоголовий
Ян

Адвокат, Голова Підкомітету господарського та корпоративного права Ради адвокатів Київської області, член Комітету захисту бізнесу Ради адвокатів Київської області, член Комітету з аграрного та земельного права НААУ, юрисконсульт ТОВ “Бізнес Інтеграл”, експерт в галузі земельного та аграрного права, нерухомості, корпоративних відносин.

Боєру
Володимир

голова ГО “Агенція з питань виконання рішень”

Триньова
Яна

к.ю.н., доцент, адвокат, голова секції правових основ біоетики Комітету медичного та фармацевтичного права та біоетики НААУ

Олександра
Журко

адвокат БФ “Право на захист”

Вейдер
Тетяна

юристка, регіональна координаторка ЮрФем

Черепаха
Віталій

президент «Реєстраційної палати України»

Ірина
Петрова

к.ю.н., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу

Гавриш
Ганна

тренер з риторики, медіаконсультант

Тарасова
Надія

адвокат, член комітету з питань захисту бізнесу Ради адвокатів Київської області, сертифікований Корпоративний секретар, Комплаєнс-офицер, Медіатор. Радник з питань корпоративного управління в VODAFONE (Україна). Загальний стаж юридичної практики – 25 років.

Троценко
Ольга

адвокат, член Комітету з сімейного права НААУ

Лебідь
Сергій

партнер «Інтелект Груп України»

Дмитро
Стефанович

помічник адвоката, юрист AEQUO

Лучковський
Валентин

Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Лучковський і партнери”, представник Хмельницької області у ВКДКА.

Прохода
Юлія

адвокатеса, патентна повірена, національна експертка проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»

Дворник
Дмитро

адвокат БФ “Право на захист”

Якушев
Віталій

операційний директор «10Guards»

Ігор
Стародубов

к.ю.н, Президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз експертів України», директор Центру судової експертизи та експертних досліджень, ДСА України, судовий експерт, патентний повірений

Мальвіна
Данилова
Олійник
Катерина

патентна повірена, партнерка Arzinger

Бондаренко
Оксана

Адвокат, Член Підкомітету господарського та корпоративного права Ради адвокатів Київської області, член Комітету захисту бізнесу Ради адвокатів Київської області, член Комітету з аграрного та земельного права НААУ. Загальний досвід роботи у сфері права більше 13 років.

Попко
Тетяна

Психолог Центру для дітей, сім’ї та молоді Голосіївського району міста Києва

Оксана
Сєдашова

бізнес-тренер, викладач Бізнес Школи КРОК, психолог, фасилітатор,  Soft Skills експерт.

Гнатюк
Тетяна

Заступник Голови Комітету захисту прав людини при Національній асоціації адвокатів України

Барбашин
Сергій

Адвокат, член комітету NextGen при НААУ, керуючий партнер Trustme Law Firm.

Спеціалізується у сфері права інтелектуальної власності та вирішенні судових спорів з 2011 року. Зокрема, представництво інтересів клієнтів з такими опонентами, як Mobil 1, мережа уживаного одягу Econom Class, Пінчук Арт Центр, Мистецький арсенал – з питань порушень прав на знаки для товарів та послуг, авторського права та патентів.

Дмитро
Мошенець
Кучер
Олексій

Адвокат, має досвід захисту окремої категорії осіб: судді, депутати. Досвід участі в резонансних справах: «Справа рюкзаків», «Кооперативна схема».

Спектор
Ольга

доктор юридичних наук, доцент, член Комітету з сімейного права НААУ

Смірнов
Андрій

Адвокат, Партнер АО «Smyrnov Law office», працював в органах державної влади і місцевого самоврядування.
Широкій громадськості відомий як захисник прав та інтересів українських політичних діячів і владних функціонерів у гучних процесах останніх років.

Колояніді
Ольга

керівниця юридичного департаменту FILM.UA Group Postproduction

Куриленко
Рада

Керуюча Адвокатського бюро «КУРИЛЕНКО», практикуючий адвокат, член Секції з Сімейного права НААУ

Гроза
Ірина

адвокат, член Комітету по захисту прав адвокатів РА Одеської області, заступник Голови Комітету по роботі з молодими адвокатами РА Одеської області, м. Одеса

Колесник
Ганна

Голова комітету захисту прав людини НААУ, адвокат, Має дві вищі освіти: економічну та юридичну, а також освіту в сфері медицини та земле упорядництва. Загальний юридичний стаж – 14 років, Досвід здійснення адвокатської діяльності – 7 років. В 2015 році нагороджена «Почесною відзнакою НААУ», в 2019 році – орденом «Видатний адвокат.

Буглак
Валентина

адвокат, член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної Асоціації Адвокатів України

Кричина
Анжела

Сімейний та бізнес медіатор. Адвокат з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції. Співзасновник ГО «Ліга Медіаторів України». Координатор соціального проекту по співпраці з Службами у справах дітей районних державних адміністрацій м. Києва та районних Соціальних служб м. Києва.

Дяденко
Михайло

юрист, представник НААУ у Верховній Раді України, співавтор проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу»

Гретченко
Лариса

адвокат, медіатор, член Комітету  медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член Секції з сімейного права НААУ

Круглякова
Ганна

адвокат, м. Одеса

Троцька
Валентина

завідувачка сектору суміжних прав відділу авторського права і суміжних прав НДІ інтелектуальної власності НАПрН України

Зубачова
Анна

Акредитований бізнес-медіатор (ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії), сімейний медіатор, практикуючий психотерапевт, психолог

Стадник
Світлана

Міжнародний сімейний медіатор; Бізнес медіатор; Координатор Соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва.

Подольна
Тетяна

Адвокат, представник ВКДКА Одеської області.

Щур
Максим

партнер Axon Partners

Ася
Тарасова

адвокат, член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Зернова
Анастасія

адвокат, медіатор, сертифікований експерт НААУ

Федоров
Анатолій

к.ю.н., адвокат, арбітражний керуючий

Шерстюк
Ганна

адвокат, керуюча «Адвокатським бюро «Ганни Шерстюк»

Водоп’ян
Тетяна

адвокат, медіатор, к.ю.н., член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член Секції з сімейного права НААУ

Олег
Юдін

член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Зінаїда
Чуприна

керівник секції права громадського здоров’я, член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Микола
Пашковський
Оксана
Вітязь

член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Наталія
Чорновус

член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Панаіотіді
Світлана

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України, адвокат.

Валах
Вікторія

адвокат, к.ю.н., доцент кафедри цивільно-правових дисциплін ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова, член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член  Європейської асоціації медичного права, член Секції з сімейного НААУ

Коляда
Олександр
Вчений-генетик, експерт в сфері довголіття, науковий директор лабораторії DIAGEN.
Молотай
Олександр

партнер, керівник практики інтелектуальної власності ЮФ «Evris»

Хильченко
Анастасія

к.ю.н., доцент кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія», адвокат

Броднікова
Тетяна

адвокат

Крупнова
Любов

Заслужений юрист України, адвокат, заступник голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Терлецький
Дмитро

к.ю.н., доцент, завідувач кафедри конституційного права Національного університету «Одеська юридична академія», адвокат

Гловюк
Ірина

д.ю.н., доцент, завідувач кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія», адвокат, науковий радник Адвокатське об’єднання “Barristers”

Поліводський
Олександр

Партнер, Sofiya Law Firm, к.ю.н., доцент, адвокат

Віталій
Запорожець

заступник керівника управління – завідувач відділу попередньої перевірки конституційних скарг Секретаріату Конституційного Суду України

Гусєв
Андрій

директор служби розв’язання конфліктів Одеської обласної Групи Медіації, старший викладач кафедри психології Одеського інституту МАУП, медіатор, тренер. Кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології Одеського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП). Психолог-консультант, медіатор програм відновного правосуддя.

Кравчук
Андрій

адвокат, старший юрист ESQUIRES

Ямковий
Владислав

адвокат, к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного та трудового права Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України, член кваліфікаційної палати КДКА Дніпропетровської області.

Сапожкова
Олена

Бізнес-медіатор, фасилітатор, член Правління НАМУ, викладач KMBS, партнер “Український форум діалогів”, адвокат

Олюха
Віталій

адвокат, д.ю.н., доцент, провідний науковий співробітник відділу господарсько-правових досліджень проблем економічної безпеки в Інституті економіко-правових досліджень Національної академії наук України

Білицький
Пилип

адвокат, патентний повірений

Толкачева
Маріанна

старший юрисконсульт Fozzy Group

Кислий
Тарас

Спеціалізується на представленні інтересів клієнтів з питань захисту прав інтелектуальної власності в судових, правоохоронних органах і Антимонопольному комітеті України. Він супроводжує угоди з ліцензування та передачі прав на інтелектуальну власність, реєстрації прав в патентних відомствах, боротьбі з контрафактною продукцією, а також доменних спорах.

Тищенко
Олена

Керівник Бюро захисту інтелектуальної власності Global Spirits

Кричина
Анжела

Сімейний та бізнес медіатор. Адвокат з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції. Співзасновник ГО «Ліга Медіаторів України». Координатор соціального проекту по співпраці з Службами у справах дітей районних державних адміністрацій м. Києва та районних Соціальних служб м. Києва.

Трибой
Олег

За освітою правознавець та економіст. В юридичній професії з 1997 року. Працював як в приватній практиці, так і “in house” юристом, керівником департаменту з 50 юристів, керував підприємствами різних форм власності. Спеціалізація – міжнародні комерційні та інвестиційні транзакції, комерційна нерухомість, державна власність. Брав участь у медійно- відомих проектах, як то найбільша на ринку АЗС України M&A транзакція «УТН –Схід» – «ТНК ВР», пасажирські авто транспортні перевезення в МА «Бориспіль». Працював юридичним радником в багатосторонніх міжнародних транзакціях. З метою персонального розвитку та боротьби з професійним «юридичним» стресом вивчаю та використовую методи сучасної психології в продуктивних переговорах та розвитку стресостійкості. Займаюсь розвитком в Україні комерційної медіації, як методу Alternative Dispute Resolution в господарських та цивільних спорах в тому числі міжнародних. Пройшов підготовку в Українському Центрі Медіації при KMBS у напрямках «Сімейна медіація» та «Бізнес медіація». Зареєстрований як бізнес – медіатор в реєстрі Київської Торгово –Промислової палати.

Альберт
Єзеров

адвокат, к.ю.н., доцент, заступник голови Комітету з питань верховенства права НААУ

Білик
Тетяна

Акредитований медіатор (CEDR, UK), міжнародний сімейний медіатор. Тренер та супервізор медіаторів Українського Центру Медіації (kmbs). Співзасновник Ліги Медіаторів України (ЛіМУ). Керівник соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва. Консультант IOM (International Organization for Migration) в Україні. Контакт ISS (International Social Service, General Secretariat, Switzerland) в Україні в рамках співпраці по міжнародній сімейній медіації. Практикуючий психолог, психотерапевт.

Стадник
Світлана

Міжнародний сімейний медіатор; Бізнес медіатор; Координатор Соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва.

Сергій
Різник

правник, доцент кафедри Конституційного права ЛНУ ім. І. Франка, к.ю.н., спікер та експерт міжнародних і національних проектів і заходів публічно-правової тематики”

Ющак
Анна

адвокат , LL.M (Європейський університет Віадріна, ФРН), медіатор, член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права».

Багіров
Сергій Рамізовіч

адвокат, зовнішній консультант – керівник практики захисту у кримінальному провадженні щодо злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту адвокатського об’єднання «Бахмач, Олійник і партнери», доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», к.ю.н.

Куц
Антон

Адвокатське об’єднання DéFENSE адвокат, Радник з питань  вирішення конфліктів. В адвокатурі з 2012 року, має 12 років юридичної практики, є переможцем  всеукраїнського конкурсу «Молодий юрист 2013» в номінації «Молодий адвокат».

Антон вирішив міжнародний конфлікт, пов’язаний з патентним троллінгом, очолював проект з юридичного супроводу Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації, в тому числі в судових органах, представляв інтереси Товариства Червоного Хреста України та Міністерству України з питань сім’ї, молоді та спорту, веде проекти, пов’язані з конфліктами в тому числі, сімейними. У DéFENSE Антон очолив практику вирішення конфліктів.

Тарасенко
Олег

адвокат

Святашова
Майя

адвокат, радник, керівник практики податкових спорів, антимонопольного права та інтелектуальної власності в АО “Spensers ST”; 12 років юридичної практики. Майя має великий досвід у досудовому та судовому вирішенні спорів, захисту у кримінальних справах та справах про адміністративні правопорушення. Останні 7 років тісно займається супроводом податкових спорів.

Кирплюк
Дмитро

адвокат, член Ради адвокатів міста Києва, член Комітету захисту прав людини НААУ

Володимир
Куценко

керівник служби інспекторів Вищої ради правосуддя

Олена
Льошенко

Адвокат у справах ЄСПЛ. З 2005 року працювала у Секретаріаті Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України, обіймала посаду начальника інформаційно-аналітичного відділу Секретаріату. З 2010 року старший викладач Національної академії прокуратури України з дисципліни “Практика ЄСПЛ”. На даний час – адвокат, Керуючий АБ “Льошенко і партнери”.

Френк
Лейні

Медіатор з більш ніж 30-річним досвідом роботи, має досвід проведення медіації у понад 4000 спорів (від невеликих суперечок між сусідами, сімейних спорів/справ при розлученні – до справ на декілька мільйонів доларів у федеральних апеляційних судах). Він є професором університету ім. Кемпбелла та Центрального університету Північної Кароліни (викладає програми з медіації, переговорів та вирішення спорів).

Владислав
Власюк

Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

Євген
Кузьмін

Засновник «Академії Багатих Адвокатів», практикуючий адвокат з 2007 року. Налаштував 57 рекламних кампаній, які принесли більше 200 000 $ прибутку та навчив понад 35 адвокатів налаштування реклами Facebook. Експерт телепрограми «Говорить Україна»

 

Федчишина
Віоллета Віталіївна

Проректор з наукової роботи ВША НААУ, кандидат економічних наук, доцент, голова Комітету експертного забезпечення адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, член Експертної ради НААУ. Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Університету державної фіскальної служби України. Має багаторічний досвід роботи з економічними правопорушеннями. Адвокат з практичним досвідом судово-економічної експертної роботи (2003-2015 рр.), член секції судово-економічних експертиз науково-консультативної методичної експертної ради при Міністерстві юстиції (2008-2015 рр.). Автор і співавтор понад 50 наукових праць.

Лежух-Вовк
Тетяна

Адвокат, автор численних публікацій, експерт телевізійних проектів: “Стосується кожного” (телеканал “СТБ”), “Сніданок з 1+1” (телеканал 1+1), “Інспектор Фреймут” (телеканал 1+1), постійний експерт журналу “Жінка” та порталу Obozrevatel. У 2017 році увійшла в перелік ТОП-500 найвпливовіших жінок України за версією журналу “Woman”. Досвід роботи: 13 років юридичної практики, з них 8 років роботи адвокатом. Наразі Тетяна закінчує підготовку дисертаційного дослідження на тему: “Докази і доказування у справах по захисту честі, гідності та ділової репутації”.

Нікулеско
Дмитро

адвокат «Ілляшев та Партнери».

Черезов
Ігор

Член Ради адвокатів України від м. Києва, керуючий партнер “Черезов і партнери”

Місяць
Андрій

Адвокат, заступник голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член Науково-консультативної ради при Національній асоціації адвокатів України, керуючий партнер АО «Адвокатська контора «Місяць та партнери», кандидат юридичних наук, заслужений юрист України.

Тригуб
Андрій

асоційований партнер АО «Скляренко, Сидоренко та партнери», адвокат.

Васильченко
Тетяна Вікторівна

Суддя господарського суду міста Києва

Кандидат юридичних наук

Член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України

Член Асоціації суддів господарських суддів України

Таранчук
Дмитро

керівник юридичного департаменту ПАТ «Фармак», адвокат.

Чернобай
Олег

керуючий партнер АО «Чернобай та Партнери», адвокат.

Сопова
Катерина

заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, патентний повірений, судовий експерт.

Ресенчук
Вадим

головний спеціаліст відділу сприяння захисту прав ДП «Український інститут інтелектуальної власності», член Апеляційної палати Мінекономрозвитку.

Сопільняк
Вікторія

партнер ПЮА «Дубинський і Ошарова», адвокат, патентний повірений.

Охромеєв
Юрій

керуючий партнер патентно-юридичної компанії «IPjurix», патентний повірений.

Солодко
Євген

Заступник голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ, член  КДКА м. Києва, керуючий партнер «Солодко і партнери».

Король
Олександр

Засновник Відкритого Суду, засновник освітньої платформи UPGRADE, Член “Бізнес-Палати з повернення вкраденого майна”, бізнесмен, коуч, консультант, маркетолог, лобіст

Форемний
Дмитро

юрист-міжнародник, представник бізнес-акселератора HIIL в Україні, співзасновник руху юристів-інноваторів Kyiv Legal Hackers, співзасновник пітч-мітапу Legal Startup Crash Test

Попов
Максим

Радник ЮФ “Berylstone”, автор телеграм-каналу Fashion Law

Гліб
Ходоровський

Корпоративний тренер з mindfulness Deloitte, Prom.ua, MacPaw, Патрульної Поліції. Навчався у Біла Дуэйна, экс-керівника программ mindfulness у Google та по методу буддистського монаха Бханте Вімаларамсі

Катерина
Толстікова

Лікар, фуд-терапевт, специаліст з дитячого та дорослого харчування, лікар функціональної медицини, експерт Anti-age харчування

Антонов
Сергій

практикуючий медіатор, адвокат, PhD, LL.M (UNSW Australia), директор Центру альтернативного врегулювання конфліктів, пов’язаних із здоров’ям

Венедиктова
Ірина

Суддя постійно діючого третейського суду, віце-президент Фундації медичного права та біоетики, завідувач кафедри цивільноправових дисциплін ХНУ імені В. Н. Каразіна

Меленевський
Віктор

Фітнес-тренер клубу “5 елемент”, мастер спорту України, призер чемпіонатів Європи з дзюдо та бразильського джиу-джитсу, засновник фітнес-програми ThreeSteps.

Хлєбніков
Сергій Георгійович
Начальник юридичного відділу ПО ОКУАСП (Приватної організації “Організація колективного управління авторськими та суміжними правами)
Христова
Марія

начальник юридичного відділу ВКДКА

Запорожець
Людмила

заступник начальника відділу сприяння захисту прав, ДП «Український інститут інтелектуальної власності», член Апеляційної палати Мінекономрозвитку.

Ковна
Уляна

к.ю.н., доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики ЛНУ ім І.Франка, адвокат, секретар Ради адвокатів Львівської області.

Поєдинок
Ольга

адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Голова правління ГО «Студія сучасного права», член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді

Незвіський
Дмитро

адвокат, правозахисник.

Демченко
Юрій

Адвокат з практичним досвідом в сфері захисту честі, гідності та ділової репутації публічних осіб, старший партнер АО Litigation Group.

Пархоменко
Павло

голова Бахмацького районного суду Чернігівської області, к.ю.н., член Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Мороз
Світлана

Адвокат, к.ю.н., керуючий партнер ЮК Dictum

Практика в сферах права: податкове, митне, інвестиційне. Також, спеціалізується в побудові стратегії захисту бізнесу та відстоювання інтересів клієнтів в економічних злочинах.

Шапка
Альона

к.ю.н., юрист Юридичної компанії DICTUM

Мамуня
Олександр

адвокат, патентний повірений, партнер «Юридична фірма «AEQUO».

Булгакова
Ірина

Cуддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Звєрєва
Людмила

Асоційований партнер АО Gestors, адвокат з практичним досвідом супроводу та захисту бізнесу більше 10 років.

Спікер на заходах «Клубу бухгалтерів «Меркурій», ІАЦ “Ліга:Закон”

Федчишин
Анатолій Савелійович

Адвокат з практичним досвідом судово-експертної діяльності в галузях судових автотехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності. Член секції судових електротехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності науково-консультативної методичної експертної ради (НКМР) при Міністерстві юстиції України (2011-2015 рр).

Александров
Дмитро Костянтинович

Старший Партнер Alexandrov&Partners, адвокат. У 2017 році визнаний адвокатом року у практиці  господарського права за результатами конкурсу ААУ. У 2016 році став Адвокатом року у сфері аграрного та земельного права.

Потоцький
Микола

Адвокат, доктор юридичних наук, начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), член Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
З 2003 року працює в державній системі правової охорони інтелектуальної власності. Експерт в галузі інтелектуального права.

Сібільова
Олена Вікторівна

Координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури, член комітету міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України, адвокат

Готін
Олександр Миколайович

Адвокат, кандидат юридичних наук, заступник Голови Ради адвокатів Луганської області, автор понад 130 наукових праць, розробник низки законопроектів. Стаж практичної діяльності – більше 20 років. Експерт в галузі кримінального права.

Безмалий
Володимир

володар статусів: Microsoft Security Trusted Advisor, Microsoft Most Valuable Professional (з 2006 року по сьогодні), консультант ООН з питань інформаційної безпеки, автор понад 800 друкованих публікацій.

Калениченко
Павло

Адвокат, директор ОП «Український музичний альянс», кандидат юридичних наук.

Смирнов
Микола

Юрист, cпівзасновник платформи онлайн-сервісу Easytender

Городецька
Ірина

Адвокат, керівник юридичного департаменту радіогрупи «ТАВР МЕДІА».

Григоренко
Юрій Сергійович

Адвокат, секретар Комітету захисту прав адвокатів та гараній адвокатської діяльності

Дьомін
Денис

наразі є співзасновником АО «Літігейшн Груп», практикуючий адвокат. Також Денис є магістром права та спеціалістом з психології, слухачем спільної програми лідерства МІМ-Київ та Thunderbird School of Global Management.

Досвід та практичні навички у митній сфері здобував як практикуючий адвокат при захисті інтересів клієнтів та позаштатний радник голови Одеської митниці ДФС.

Голота
Данило
Співвласник маркетингової агенції Syntropy. Працює з клієнтами зі всього світу: США, Велика Британія та України.
Ситников
Олександр Федотович

суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, член науково-консультативної ради при ВАСУ, розробник, суддя-доповідач Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України № 7 від 20.05.2013 р. «Про судове рішення в адміністративній справі», викладач, тренер Національної школи суддів України, розробник курсів підготовки суддів.

Кальницька
Ірина

Партнер, керівник практики податкового права ЮФ GOLAW, адвокат

У 2018 році Ірина отримала індивідуальне визнання у сфері податкового права за версією міжнародного рейтингу The Legal 500 EMEA.

Сулима
Олена

Юрист ЮФ GOLAW

Має значний досвід та успішно представляє інтереси у податкових та інших контролюючих органах, в тому числі під час проведення перевірок, в ході досудового врегулювання спорів та у судових спорах різної спеціалізації.

 

Саєнко
Марина

Керуючий партнер юридичної компанії “Закон Перемоги”, адвокат, бізнес-медіатор, випускниця Українського центру Медіації при Києво-Могилянській бізнес школі (2014р.), сертифікований бізнес-медіатор за програмою промислово-торгівельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії (2015р.). Співзасновник Групи медіаторів «Нове право». Медіатор Центру медіації Київської торгово-промислової палати. Є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних конференцій, присвячених питанням медіації, автором понад 150 публікацій у фахових та бізнесових виданнях, систематично надає коментарі провідним телеканалам, бере участь у прямих теле- та радіоефірах, бере участь у різноманітних заходах, спрямованих на популяризацію медіації в Україні.

Життєва філософія: «Кожен новий день – це можливість зробити наступний ще кращим.  Лише наші думки та уява є реальними межами наших можливостей.»

Єльник
Павло Григорович

адвокат з 2003 року, 2004-14р. партнер «Адвокатська фірма «Пукшин і партнери», з 2015р. Київський центр медіації. Спеціалізація: медіація, право Європейського Союзу, практика Європейського суду з прав людини.

Овчаров
Микола Михайлович

Український філософ, режисер. Відомий завдяки класифікації типів аргументації в ораторському мистецтві. Автор посібника з сучасної риторики “Майстер публічних виступів”.

Шалінська
Ірина

Юрист, кандидат юридичних наук. Спеціалізується на консультуванні бізнесу з корпоративних і податкових питань, зокрема щодо структурування бізнесу та M&A транзакцій, валютних і фінансових обмежень щодо ведення бізнесу в Україні, а також оптимізації процесів управління компанією та відносин між власниками бізнесу.

Яценко
Андрій
Білоцький
Владислав
адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання Berylstone, є одним кращих фахівців у праві інтелектуальної власності. Входить до складу Ради адвокатів м. Києва, Комітету з міжнародних зв’язків при НААУ, очолює представництво НААУ в Мексиканській республіці. Успішно практикує більше 10 років, в 2009 році отримав статус адвоката. Berylstone в 2018 році було номіновано на «Відкриття року» за версією спеціалізованого видання «Юридична практика».
Моісєєва
Анжеліка

Адвокат. Переможниця багатьох премій: «Юридична премія 2014», «Best Lawyers in Ukraine 2018» та інші. Експерт в галузі кримінального права.

Боряк
Ганна

Адвокат та засновник компанії “Боряк і партнери”. З 1995 р. почала адвокатську діяльність. Приймала участь у резонансних справах, представляла інтереси у судах відомих політиків та громадських діячів. Має нагороди, експерт в галузі цивільного права.

Власюк
Віталій Вікторович

к.ю.н., адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «єПраво» та адвокатського об’єднання «Твін Лоєрс»,
викладач з міжнародного права та права Ради Європи, заступник голови Комітету з міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України та голова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України.
Має досвід державної служби, представляв Україну в справах «Юлія Тимошенко проти України» та «Олександр Волков проти України» у Раді Європи. Засновник та голова громадської організації «Асоціація з пошуку та повернення активів» (ГО «АППА») та член Громадської ради при Національному агенстві з питань розшуку, виявлення та управлінням корупційними активами (АРМА). Є автором монографій, підручників та багатьох публіцистичних і наукових статей

Марчуков
Дмитро Вікторович

Адвокат, член правління Української арбітражної асоціації, магістр міжнародного комерційного арбітражного права Стокгольмського університету. Магістр міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, стипендіат TEMPUS / TACIS, 2003 – 2004 р.р. Лундського університету в Швеції. Бакалавр міжнародних відносин, 2003 р., Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дорошенко
Олександр

к.ю.н., судовий експерт, заступник директора з експертної роботи, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України

Левковець
Андрій Юрійович
Партнер Адвокатського об’єднання «Barristers», адвокат зі стажем більше 6 років в практиці кримінального права
Фраймович
Людмила Володимирівна

З 2000 по 2016 р. працювала у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мінюсту України. Протягом вказаного періоду – член секції судово-почеркознавчої та авторознавчої експертизи НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Має перший кваліфікаційний клас судового експерта. Експертний стаж – більше 18 років. Експерт в галузі судової експертизи (почеркознавство та лінгвістика).

Ромовська
Зорислава Василівна

Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, почесний професор Академії адвокатури України, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, народний депутат України (1998-2002 рр.). Автор проекту Сімейного кодексу України. Співавтор проекту Цивільного кодексу України, автор 3-х томного академічного курсу “Українське цивільне право”, академічного курсу “Українське сімейне право”, численних наукових коментарів та статей.

Галієва
Олена Мансурівна

Приватний судовий експерт-будівельник, член секції судово-будівельної та технічно-земельної експертиз НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Стаж експертної роботи – 20 років. Відомий експерт в галузі судової експертизи.

Копоть
Володимир

Адвокат, к.ю.н., CEO Monitor.Estate

Мєлєшак
Олена Вікторівна

Суддя Шевченківського районного суду міста Києва з багаторічним досвідом суддівської діяльності.

Панова
Аліса Віталіївна

Кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Викладацька діяльність з 2015 року по теперішній час. Експерт в галузі кримінального права.

Горох
Олексій

Адвокат, експерт в галузі кримінального права та процесу, стаж практичної діяльності більше 17 років, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Автор понад 150 наукових праць. Доктор юридичних наук, доцент. Член Комісії з питань правової реформи при Президентові України

Єрьоменко
Галина

Керівник Українського Центру Медіації, к.ю.н., медіатор, тренер

Тютюн
Ольга

Сертифікований бізнес і сімейний медіатор, сертифікований бізнес-тренер ТПП, юрист, член Правління Національної асоціації медіаторів України, медіатор Міського центру дитини (Служба у справах дітей та сім’ї КМДА), медіатор Центру медіації при Київській ТПП, медіатор та тренер Українського центру медіації (kmbs) (далі –  УЦМ), заступник керівника Українського центру медіації – керівник напряму регіонального розвитку.

Ейдеміллєр
Вікторія

Директор Міського центру дитини Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації., психотерапевт, сімейний медіатор, тренер з навчання медіації в рамках Школи медіації Академії адвокатури України, голова громадської організації «Центр допомоги сім`ї», член Національної асоціації медіаторів України з 2015 року.

 

Горбенко
Павло

Психолог, юрист, сімейний медіатор та психотерапевт, фахівець з відновних практик, спеціаліст Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА, тренер Школи Медіації Академії Адвокатури України та ГО «Інститут Миру і Порозуміння».

Антонюк
Ольга

Адвокат, медіатор, LLM, тренер Українського центру медіації, методист з розборки навчальних програм Українського центру медіації, Києво-Могилянська Бізнес Школа.

Бартащук
Любов

Адвокат, кандидат юридичних наук, партнер Адвокатського об‘єднання «Національна колегія адвокатів». Спеціалізація: питання верховенства права та захисту прав людини; правові висновки/правовий комплаєнс; представництво інтересів у судах по справах за участю іноземного елементу; по справах, пов’язаних з визнанням та зверненням до виконання в Україні рішень іноземних судів; оскарження рішень третейських судів; медіація /переговори за участю професійного посередника (володіє фаховими знаннями та досвідом проведення переговорів в якості незалежного посередника та медіатора, що підтверджується сертифікатом УЦМ реєстр. № 17030208, сертифікатом ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії від 30.07.2017р.;  перебуває в українському реєстрі  collaborative lawyers; має успішні кейси вирішення спорів та конфліктів між власниками бізнесу.

Прохоров-Лукін
Григорій Вікторович

Кандидат юридичних наук, патентний повірений України,  автор та співавтор більш ніж 160 наукових праць з питань методології та практики судової експертизи. Має багаторічний досвід викладання у Міжнародному Соломоновому університеті на факультеті права Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігора Сікорського” та в Національній школі суддів України. Стаж експертної роботи – 30 років. Експерт в галузі судової експертизи.

Урденко
Олександр Георгійович

Фахівець у сфері комп’ютерної криміналістики в Україні. Головний партнер та експерт консорціуму Центру компетенції “Традиції професіоналів”. Експертна практика: більш ніж 600 комп’ютерних та телекомунікаційних судових експертиз і досліджень. Має атестацію технічного експерта по стандартах безпеки ISO 27001, член ЕМАУ – Експертна Міжрегіональна Асоціація України.

Біляков
Андрій Миколайович

Доктор медичних наук, доцент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, судово-медичний експерт вищої категорії.

Погорецький
Микола

Завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету ім.Т.Шевченка

Воробйов
Микола Миколайович

Судово-медичний експерт вищої категорії Державної установи “Головного бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров’я України”, кандидат медичних наук.

Лапчевська
Олена Федорівна

суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду міста Києва, кандидат юридичних наук, тренер Національної школи суддів України, медіатор.

Поліщук
Інна Юріївна

начальник відділу економічних досліджень Центру судової експертизи та експертних досліджень ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України, судовий експерт, оцінювач.

Манойленко
Катерина

адвокат,  керівник судової практики, радник  ЮФ  “Golaw”, (експерт з трудового права з 10 річним досвідом).

Цвєткова
Катерина

адвокат, старший юрист фірми “Golaw”, експерт з трудової практики (стаж адвокатської діяльності 8 років).

Алікіна
Наталія Вікторівна

З 1999 р. по 2015 р. працювала у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мінюсту України на посадах провідного наукового співробітника та головного судового експерта; протягом вказаного періоду – голова секції судово-психологічної експертизи НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Присвоєно вищий кваліфікаційний клас судового експерта. Досвід  експертно-психологічної практики – більше 40 років. Експерт в галузі судової експертизи (психологія).

Ястреб
Ігор Сергійович

В.о. заступника директора Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз з експертної роботи

Зеров
Костянтин Олександрович

асистент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ALFRED
F. PRAUS
Successful General Manager with financial education and profound technical background.
MBA – Vienna University of Economics
Founder and President of Ukrainian – Austrian Association
Гащицький
Олексій Анатолійович

к.ю.н., Державна фіскальна служба України.