Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
18.01.2021

Адвокати – ректори, декани і викладачі Українського вільного університету

100 років тому – 17 січня 1921 року у Відні було відкрито перший навчальний заклад українців в еміграції – Український вільний університет (УВУ). УВУ мав високопрофесійний викладацький склад, до якого увійшли також і визначні адвокати.

18.01.2021

Адвокату дитини в Україні бути!

16 січня 2021 року у Вищій школі адвокатури НААУ успішно стартував Базовий курс «Адвокат дитини: основи дружнього до дітей правосуддя», що об’єднав учасників спільною метою розбудови в Україні цілісної системи захисту прав дітей, підвищення професійної кваліфікації у сфері захисту прав неповнолітніх та забезпечення високого рівня надання правової допомоги у справах за їх участі.

14.01.2021

Як преференції у торгівлі з ЄС перетворились на проблему українського імпортера або що робити, якщо ваш європейський постачальник виявився недобросовісним у застосуванні Угоди про асоціацію

У 2014 році Україна та Європейський Союз підписали Угоду про асоціацію України з ЄС (повна назва – Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, англ. Association Agreement between the European Union and the European Atomic Energy Community and their member states, of the one part, and Ukraine, of the other part) у «два прийоми»: політична частина була підписана 21 березня, 2014 року, економічна частина – 27 червня, 2014 року.

13.01.2021

СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ЕФЕКТИВНОГО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Георгій Попов – доктор юридичних наук, національний експерт Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», сертифікований тренер Європейської програми навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій Ради Європи (HELP) «Правосуддя дружнє до дитини», співзасновник ГО «Майбутнє починається з тебе».

05.01.2021

Як зробити так, щоб медіація працювала? – Prof. Jan van Zwieten RI,RA,RO, Netherlands

Медіація стає все більш і більш відомою у багатьох країнах східної частини Європи. Євразія та Азія зараз працюють над законодавством у сфері медіації. У більшості цих країн медіатори самоорганізовуються в асоціації. Схоже, що всі інгредієнти для історії успіху медіації вже є. Але що ми можемо почерпнути із досвіду в інших країнах, у інших регіонах, зокрема і в Західній Європі, де відбувався такий же розвиток?