Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Оксана Івасюк, Ірина Василик

Стислий спосіб адвоката розповісти про себе. Альбом старих візитівок із архівних фондів України, а також реклами, розміщеної в українській пресі кінця ХІХ ст. – 30-их років ХХ ст

Альбом
399 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Оксана Івасюк, Ірина Василик
Назва:Стислий спосіб адвоката розповісти про себе. Альбом старих візитівок із архівних фондів України, а також реклами, розміщеної в українській пресі кінця ХІХ ст. – 30-их років ХХ ст
Видавництво:"Букрек", Чернівці
Рік видання:2019
Сторінок:264
ISBN:978-617-7770-27-4
Формат:210×297
Палітурка:Тверда
Рецензія:Альбом — нова серія "Ілюстрована історія адвокатури України", що демонструє зразки рекламної продукції, а також процесуальні та приватні документи адвокатів з усіх регіонів сучасної України, починаючи від кінця ХІХ ст. до початку Другої світової війни. Представлені у виданні договори, доручення клієнтів, заяви, ділове листування адвокатів говорять про стиль діловодства зазначеного періоду та суто професійні навички.
Опубліковані промови адвокатів на судових засіданнях показують професійний рівень міжвоєнної адвокатури, а поетичні твори її окремих представників свідчать про їхню багатогранність і талант.
Окремими розділами представлені рекламні матерали помічників адвокатів та стажистів, які входили до адвокатської корпорації, а також реклама адвокатів на еміграції, зокрема в Канаді і США.

Для адвокатів, правників, істориків, краєзнавців, студентів і викладачів, та усіх, хто цікавиться історією України та адвокатури.
«Альбом старих візитівок із архівних фондів України, а також реклами, розміщеної в українській пресі кінця ХІХ ст. – 30-их років ХХ ст. – перше художнє історико-документальне видання Національної асоціації адвокатів України у рамках Проекту «Історія адвокатури України», який реалізовує Центр досліджень адвокатури і права.
Основною метою альбому є висвітлити й наочно показати неординарну та цікаву, сторінку в історії багатогранної української адвокатури від кінця ХІХ ст. – до початку Другої світової війни. Адвокатські бланки, штампи і печатки у роботі адвоката були одним із дієвих засобів рекламування професійної діяльності. Візитівки, реклама і, навіть, автографи адвокатів мали серйозний вплив на клієнтуру, формували як імідж адвоката так і адвокатської корпорації в цілому, позиціонували адвоката як професіонала і стимулювали ріст рівня доходів. Тому такий історико-документальний альбом не тільки на часі, він теж своєрідна «візитівка» періоду найвищого розвитку адвокатської корпорації. Видання не обмежується тільки рекламою адвокатів та їх помічників. Альбом містить процесуальні та приватні документи адвокатів, зразки договорів, доручень клієнтів, ділове листування, промови адвокатів на судових засіданнях, і, навіть, поетичні твори окремих захисників. Альбом побудований за хронологічним принципом й охоплює період найбільшого розквіту української адвокатури усіх регіонів – від кінця ХІХ ст. до початку Другої світової війни. У виданні також показана реклама адвокатів на еміграції, промови адвокатів на судових засіданнях при розгляді резонансних політичних справ, а також продемонстровано поетичні твори адвокатів зазначеного періоду.
Яскраво змальовано «обличчя» регіональної адвокатури, зокрема Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Буковини, Хмельниччини, Волині, Чернігівщини, Київщини, Харківщини, Полтавщини, Дніпропетровщини, Вінничини, Одещини, Херсонщини, а також матеріали українських адвокатів на еміграції у Канаді та США. В цілому, видання «Арт-Бук» передбачає самостійне «прочитання» читачем віднайдених і оприлюднених документів, спонукає мислити, співставляти, підштовхує до аналізу і синтезу фактів, подій, гіпотез, і, зрештою, до вироблення власної думки, формування особистих висновків про стан інституту адвокатури в цілому і діяльність кожного адвоката цього періоду зокрема.»
Ірина Василик
керівник Центру досліджень адвокатури і права при НААУ, проректор Вищої школи адвокатури
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів