Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Ярослав Файзулін

Президент УНР Андрій Лівицький: адвокат і політик на тлі епохи

Монографія
349 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Ярослав Файзулін
Назва:Президент УНР Андрій Лівицький: адвокат і політик на тлі епохи
Видавництво:КВІЦ, м. Київ
Рік видання:2020
Сторінок:384
ISBN:ISBN 978-617-697-120-7; ISBN 978-617-697-119-1
Формат:Стандарт
Палітурка:Тверда
Рецензія:Книга висвітлює життєвий шлях, політичні уподобання, адвокатську, державницьку та громадсько-політичну діяльність видатного державного і політичного діяча, президента Української Народної Республіки Андрія Лівицького. Дана монографія - це перше фахове ґрунтовне дослідження усіх сфер діяльності адвоката, його внеску в українське національне відродження, державне будівництво, проголошення і збереження української державності.

У книзі використано численні архівні матеріали, у тому числі й документи радянських спецслужб, які були недоступні у попередні роки. Видання розраховане на широке коло читачів – адвокатів, правників, науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією України в цілому та історією української адвокатури зокрема.

««Книга «Президент УНРА Андрій Лівицький: адвокат і політик на тлі епохи» розпочинає дослідницьку програму Центру досліджень адвокатури і права «Адвокати-президенти». Нова серія передбачає видання трьох наукових монографій, присвячена відомим адвокатам – Андрію Лівицькому, Степану Витвицькому та Євгену Петрушевичу, яким судилася доля взяти на себе відповідальність, щоби втримати та зберегти основи української державності на посаді президента, - зазначила у вступному слові до книги керівник Центру досліджень адвокатури і права, проректор Вищої школи адвокатури НААУ Ірина Василик. Адвокати-президенти УНР на еміграції зберегли основні атрибути державної влади – герб, прапор, державну печатку та президентські клейноди, які повернулися в Україну після проголошення незалежності і 22 серпня 1992 року останнім президентом УНР в екзилі Миколою Плав’юком, у Маріїнському палаці у Києві, урочисто передані новообраному Президенту України Леоніду Кравчуку»»
Ірина Василик
керівник Центру досліджень адвокатури і права, проректор Вищої школи адвокатури НААУ
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів