Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Простибоженко Олег Сергійович

Аліменти по-новому: науково-практичний коментар

Посібник
299 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Простибоженко Олег Сергійович
Назва:Аліменти по-новому: науково-практичний коментар
Рік видання:2018
Сторінок:70
Формат:~145х205 мм
Палітурка:М'яка
Рецензія:В посібнику «АЛІМЕНТИ ПО-НОВОМУ: науково-практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» розглядаються актуальні питання стягнення аліментів у світлі останніх змін до законодавства в частині аліментних правовідносин, аналізуються теоретичні та дискусійні питання сімейного права. Автором надаються поради та пояснення щодо практичного застосування коментованого закону з урахуванням задумів та ідей його розробників та їх очікувань від імплементації його положень. Значна увага приділяється питанням стягнення аліментів, які є предметом неоднакової правозастосовної практики у зв’язку з неоднозначним тлумаченням положень коментованого закону.

Книга адресована суддям, адвокатам, науковим і науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів і наукових установ, а також буде цікава студентам, аспірантам, нотаріусам та всім, хто цікавиться актуальними питаннями сімейного права та аліментних правовідносин.
«Представлений посібник є унікальним виданням, оскільки не просто коментує чинне законодавство України, а відображає задуми та ідеї розробників закону щодо внесення змін у аліментне законодавство. Цей закон упродовж року розроблявся за участі адвокатів і науковців за сприяння офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини, а 20 квітня 2016 року був представлений мною та Олегом Простибоженком в українському парламенті. Неоднозначність судової практики щодо застосування вказаного закону зумовлюють актуальність даного видання. Практикуючі юристи знайдуть для себе відповіді на цілу низку спірних питань щодо застосування законодавства про аліменти та отримають можливість зрозуміти сутність підходів та ідей, яких притримувалися розробники вказаного закону.»
Микола Кулеба
Уповноважений Президента України з прав дитини
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів