Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Ірина Василик, Наталія Дядик, Юрій Романюк

Книга: Адвокатська ліра

Літературно-художнє видання
299 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Ірина Василик, Наталія Дядик, Юрій Романюк
Назва:Книга: Адвокатська ліра
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2021
Сторінок:264
ISBN:978-617-697-145-0
Формат:60Х90/16
Палітурка:Тверда
Рецензія:"Адвокатська ліра" - збірка поетичних творів переможців та учасників однойменного літературного конкурсу Національної асоціації адвокатів України, творів адвокатів, які давно пишуть поезію і вже відомі в адвокатській спільноті, а також ілюстрацій знаних адвокатів-художників. Філософські та ліричні, оптимістичні і журливі, закохані та іронічні рядки спонукають замислитися про сенс життя і людські цінності, усміхнутися, з надією й оптимізмом дивитися у завтрашній день. Видання буде цікавим усім, хто любить і шанує поетичне слово.
«У передмові до збірки Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова зазначила, що «Українська адвокатура — високопрофесійна та інтелектуальна спільнота. А ще надзвичайно проактивна та креативна. У цьому переконуємося, гортаючи сторінки ошатного видання Національної асоціації адвокатів України — збірки творів «Адвокатська ліра», творів адвокатів, які давно пишуть поезію і вже відомі в адвокатській спільноті, а також ілюстрацій знаних адвокатів художників. Майстри поетичного слова та художнього пензля, знавці таємниць фотооб’єктиву — все це наші колеги-адвокати, які дарують нам іскру свого таланту та багатство душі. Такою і повинна бути адвокатура! Професійною і сильною, консолідованою і самодостатньою як конституційний інститут, багатогранною, талановитою і щирою у прояві своїх здібностей та почуттів, чуйною до потреб суспільства і своїх колег. Тільки спільними зусиллями можна будувати, творити й перемагати!» - наголосила Голова НААУ, РАУ.»
Ізовітова Лідія Павлівна
Голова Ради адвокатів України, Національної асоціації адвокатів України
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів