Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Кагамлик С. В.

Церковні адвокати України кінця XVII-XVIII ст.

Наукове видання
299 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Кагамлик С. В.
Назва:Церковні адвокати України кінця XVII-XVIII ст.
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2017
Сторінок:548
ISBN:978-617-697-079-8
Формат:60х90
Палітурка:Тверда
Рецензія:У книзі вперше представлено цілісне дослідження церковної адвокатури України кінця XVII-XVIII ст. в історичному контексті. Автором з’ясовано сутність поняття церковного адвоката стосовно даного періоду, простежено його формування та еволюцію в російському імперському просторі, особливості діяльності архієрейських та монастирських адвокатів як на теренах України, так і столичних міст Російської держави на прикладах провідних церковних інституцій. Змодельовано соціальний портрет і життєві стратегії тогочасного церковного адвоката за допомогою біо-бібліографічних довідок і текстів неопублікованих архівних документів, які предметно доповнюють видання.

Для фахівців юридичного та історичного профілю, викладачів, науковців, студентів, поціновувачів української старовини.
«Намагаючись з’ясувати функції архієрейських та монастирських адвокатів (стряпчих) в обороні інтересів Православної Церкви, авторка обрала провідні тогочасні церковні інституції – Київську митрополичу кафедру, Києво-Печерську лавру та Києво-Могилянську академію, які мали свої особливі привілеї.
феномен православної церковної адвокатури в Україні доби Гетьманщини виявився в еволюції поняття церковного адвоката в умовах російського централізму, появі різноманітних форм та засобів діяльності, які виходять далеко з межі їх розуміння сьогодні, швидкому ієрархічному зростанні колишніх адвокатів включно до найвищого архієрейського сану, у високому освітньому та інтелектуальному рівні останніх. Додаткової особливості досліджуваній проблемі надає також той факт, що діяльність в Україні православних стряпчих і повірених тривала лише століття. Після секуляризації церковних земель і остаточного поглинання Росією Гетьманщини ці інститути втратили своє існування.
»
Василик Ірина Богданівна
Керівник Центру досліджень адвокатури і права, проректор Вищої школи адвокатури при Національній асоціації адвокатів України
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів