Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Віктор Брехуненко, Іван Синяк

Адвокати в судочинстві ранньомодерної української держави - Гетьманщини

Наукове видання
249 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Віктор Брехуненко, Іван Синяк
Назва:Адвокати в судочинстві ранньомодерної української держави - Гетьманщини
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2017
Сторінок:432
ISBN:978-617-697-071-2
Формат:60х90
Палітурка:Тверда
Рецензія:У книзі досліджуються адвокатські практики, притаманні судовій системі ранньомодерної Української держави - Гетьманщини. Проаналізовано законодавче поле адвокатської діяльності, простежено функції адвокатів у судовому процесі. З`ясовано персональний склад та соціальне походження адвокатів, відтінено ознаки становлення професійної адвокатури. На прикладі аналізу низки судових справ показано особливості адвокатської майстерності у часи Гетьманщини.

Для адвокатів, істориків, науковців, студентів, усіх, хто цікавиться історією українського права та минулим України загалом.
«Пропоноване наукове дослідження присвячене дуже важливі, але досі недослідженій і незнаній сторінці української адвокатури, а саме – історії адвокатських практик в часи ранньомодерної української держави – Гетьманщини. Формування адекватних наукових уявлень про адвокатуру другої половини XVII-XVIII ст. має особливе значення, оскільки саме в ті часи визначився на кілька століть вперед історичний вектор розвитку не тільки України, а й усієї Східної Європи. Відлуння закладених тоді тенденцій до сьогодні виразно вчувається в усіх сферах життя – від геополітики, зав’язаної на українському питанні, до правової системи. Як свідчить проведене дослідження, адвокатура в Гетьманщині розвивалася як ключовий інститут судочинства та публічного життя, уособлюючи змагальність судового процесу, специфіку правової ситуації в державі та європейський код українського суспільства.
У наш час, як і в середині XVII ст., Україна переживає зміну еліт, найважче випробування для суспільства. Нині, як і тоді, глибокі суспільні трансформації докорінно змінили склад адвокатської спільноти та й самі умови її функціонування. І в Гетьманщині, і в сучасній Україні на порядку денному проблема становлення до спадщини бездержавного періоду у правовій сфері та адекватної реакції на сучасні зовнішні впливи, що ціннісно перегукуються з тими обставинами, в яких значну частину свого історичного шляху перебувала Гетьманщина.
Особливо важливим є проведений у книзі аналіз функцій адвоката у судовому процесі, адвокатської етики, взаємовідносин з колегами та клієнтами, питання оплати праці адвоката , конфліктні ситуації та їх вирішення тощо. Без сумніву, усе це важливе для точнішого окреслення стратегії реформування сучасної української адвокатури. Досліджені та опубліковані у книзі промови адвокатів на судових засіданнях доповнюють картину тогочасної адвокатської майстерності. Укладено представницький список адвокатів Гетьманщини. Вдалося з’ясувати імена багатьох наших тодішніх колег, а також перелік їхніх справ, клієнтуру, тактику захисту клієнтів на судах тощо.

»
Гвоздій Валентин Анатолійович
Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів