Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
За ред. Василик І. Б.

Адвокатура України: забуте і невідоме. Нариси з історії адвокатури України. Випуск 2

Наукове видання
277 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:За ред. Василик І. Б.
Назва:Адвокатура України: забуте і невідоме. Нариси з історії адвокатури України. Випуск 2
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2016
Сторінок:556
ISBN:978-617-697-048-4
Формат:60х84
Палітурка:Тверда
Рецензія:У книзі в історичній ретроспективі проаналізовано організацію та функціонування адвокатури на українських землях. Вперше опубліковано фрагменти оригіналів судових справ XVI ст. Показано сторінки історії адвокатури окремих регіонів. Висвітлено професійну,громадсько-політичну та культурно-освітню діяльність адвокатів, які зробили вагомий внесок в історію України в цілому та в історію адвокатури зокрема. Повернуто із забуття низку репресованих адвокатів, відкрито імена адвокатів, які брали участь у військових об’єднаннях.
«Вважаємо, що дослідження досвіду адвокатів минулих поколінь є надзвичайно важливі для аналізу і впровадження його кращих зразків та ідей у життя вже сьогодні. Проблеми, які порушуються у представленій книзі, допоможуть пізнати сутність не тільки історичної генези адвокатури, а й розвитку сучасної адвокатської спільноти, адже в історичній ретроспективі висвітлюють питання адвокатськоїт етики, дисциплінарної відповідальності, корпоративної єдності тощо.
У книзі містяться сторінки історії адвокатури окремих регіонів, а також дослідження персоналій адвокатів, їхнього життя та професійної діяльності. Ці біографії яскраво демонструють внесок адвокатів минулих поколінь в українське національне відродження та державне будівництво. Проте розуміємо, що досліджено тільки одиниці прізвищ, а багато імен і доль на сьогодні так і злишаються несправедливо забутим. Тому такі напрями наукових пошуків, як історія регіональної адвокатури та адвокатська біографістика будуть посилені, а їхні нові наукові дослідження будуть видані в окремих серіях книг Центру досліджень адвокатури і права НААУ.
Усі впровадження НААУ мають історичну тяглість і традицію. Починаючи від Литовських Статутів XVI ст., на територію українських земель прийшло розуміння правил адвокатської етики, дисциплінарної відповідальності адвокатів, а у XIX ст., додався ще й інститут стажування і підвищення кваліфікації. Ми повинні відшукувати і популяризувати серед молоді найкращі зразки ораторського мистецтва, захисних промов адвокатів, фрагменти деяких з них наведені у книзі, їхню наукову, публіцистичну спадщину, оскільки це та база, на якій формується нове покоління фахових, небайдужих до професії і долі своєї країни адвокатів.
Взірцем для нас повинні стати представники “адвокатської доби” на рубежі XIX-XX ст., які свідомо брали на себе відповідальність щодо становлення української державності в часи українських національно-визвольних змагань 1917-1919 рр. Беззаперечним зразком формування органів адвокатського самоврядування є історичний досвід першої професійної адвокатської організації міжвоєнного періоду – Союзу Українських Адвокатів, що діяв на території Галичини.
»
Ізовітова Лідія Павлівна
Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів