Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Зейкан Ярослав Павлович

Адвокатська техніка: підготовка до процесу і методики переконання

Посібник для адвоката
399 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Зейкан Ярослав Павлович
Назва:Адвокатська техніка: підготовка до процесу і методики переконання
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2017
Сторінок:520
ISBN:978-­617-­697-­075­0
Формат:84х108/32 (~130x210 мм)
Палітурка:Тверда
Рецензія:Книга написана на основі узагальнення досвіду українських та зарубіжних адвокатів і присвячена висвітленню питань, які становлять основу адвокатської діяльності. До книги включено розділи, які стосуються актуальних і гострих проблем визнання доказів недопустимими, прямого і перехресного допиту та впровадження у судову практику вступного слова адвоката на підставі ст. 20, 22 КПК України, як пояснення на обвинувальний акт після його оголошення прокурором. Для адвокатів, суддів, прокурорів, а також науковців, студентів і всіх, хто цікавиться проблемами захисту у кримінальній справі.
«Провідний адвокат сучасності Ярослав Зейкан виходячи із свого багаторічного адвокатського досвіду у даній книзі зачіпає абсолютно усі ділянки роботи адвоката на різних стадіях процесу, поглиблює знання адвокатської техніки. Автор особ ливого значення надає ораторському мистецтву адвокатів. Промова адвоката під час судового слухання має неабияке значення, важлива не тільки семантика тексту, але інтонація, паузи, міміка, жести тощо. Особливо це спрацьовує тоді, коли судове засідання триває кілька годин без перерви, особливо у пізній час доби, коли суддя і усі сторони процесу виснажені, дратівливі. В цей час промова адвоката може стати або сірником, який спровокує пожежу, або ж смолоскипом, який покаже світло в кінці тунелю.

Адвокат, коли підводиться з місця для виголошення промови, повинен чітко усвідомлювати, що за ним стоїть людина, а не власна пиха, зухвалість і бажання показати себе у вигідному світлі. Тому автор ділиться методиками підготовки адвоката до промови, показує її стадії та наводить найбільш поширені помилки, які допускають оратори під час промов.

На окрему увагу заслуговують розділи про підготовку адвоката до процесу. Важливим є комплекс розділів що стосуються прямого, прицільного і перехресного допиту. Методики їх проведення стануть в нагоді особливо тим адвокатам, які займаються кримінальними справами. У посібнику, на основі багаторічного досвіду, доступно, «живою» мовою описано покрокову інструкцію роботи адвоката під час допитів. Не всім цим прийомам вчать у ВУЗах, вони приходить тільки з багаторічною практикою. Техніки підготовки і ведення допитів, методики переконання, подані автором – це той арсенал адвоката, який він повинен використати за призначенням.
Даний посібник повинен стати настільною книгою кожного адвоката без виключення та буде використовуватися під час навчання адвокатів у Вищій школі адвокатури при Національній асоціації адвокатів України.»
Валентин Гвоздій
заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, Заслужений юрист України, адвокат
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів