Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Олег Костюк

Адвокатська та громадсько-політична діяльність голови уряду Української Народної Республіки в екзилі Степана Барана (1879-1959)

Наукове видання
277 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Олег Костюк
Назва:Адвокатська та громадсько-політична діяльність голови уряду Української Народної Республіки в екзилі Степана Барана (1879-1959)
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2016
Сторінок:280
ISBN:978-617-697-054-5
Формат:60х84
Палітурка:Тверда
Рецензія:У монографії досліджено діяльність Степана Барана - відомого адвоката, політичного діяча, публіциста першої половини ХХ ст. Простежено формування його світогляду, охарактеризовано перші політичні кроки в Українській національно-демократичній партії, проаналізовано перші державотворчу роботу в роки української революції, визначено основні напрями політичної діяльності у міжвоєнний період ХХ ст. З`ясовано роль в УНДО, його парламентській діяльності, ставленні до проблеми української еміграції на посаді голови уряду УНР.

Для істориків, адвокатів, а також широкого кола читачів, які цікавляться новітньою історією України.
«Степан Баран був демократом з крови і кости. Для нього демократія була просто релігійною догмою, бо корінилась у вірі в рівність усіх людей перед Богом. З рації своєї психічної структури, з рації своєї віри в людину і її безсмертну душу, він мусив відкидати всяку форму насильства, мусів протиставитися всякій диктатурі, всяким тоталітарним рухам.»
Мілена Рудницька
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів