Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Укладачі: Василик І. Б., Лугова О. С., Луговий Б. В.

Адвокати і правники - діячі Легіону Українських січових стрільців

Біографічний альбом
249 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Укладачі: Василик І. Б., Лугова О. С., Луговий Б. В.
Назва:Адвокати і правники - діячі Легіону Українських січових стрільців
Видавництво:КВІЦ
Рік видання:2015
Сторінок:159
ISBN:978-617-697-029-3
Формат:60х84
Палітурка:Тверда
Рецензія:У книзі представлено імена адвокатів, правників та студентів права, які брали участь у створенні, формуванні та діяльності професійної української армії - Легіону Українських січових стрільців. Подано спогади адвокатів і правників - учасників відомих боїв, відтворено стрілецькі пісні, які увійшли до національної пісенної спадщини України.
Для науковців, студентів, адвокатів, юристів, краєзнавців, а також усіх, кого цікавить історичний шлях України до своєї Незалежності.
«У біографічному альбомі “Адвокати і правники – учасники Легіону Українських січових стрільців” вперше в українській історіографії досліджено роль адвокатів-військовиків у процесі формування національної армії, яка відстоювала свої землі в часи національно-визвольних змагань українського народу за незалежність. У 1917-1919 рр. Легіон УСС захищав українські землі не тільки від більшовицької агресії, а й надавав військову допомогу всім новоутвореним українським урядам – Центральній Раді, Гетьманату Павла Скоропадського, Директорії УНР, був основною армією Західно-Української Народної Республіки.
Українські січові стрільці – українське військове формування, утворене відразу після початку Першої світової війни, фактично – це українська регулярна армія, правонаступниця військових традицій Запорізької Січі.
Багато хто з адвокатів і правників належали до керівництва Легіону Українських січових стрільців, отримували високі військові звання, були учасниками основних боїв, займалися організацією війська, і, навіть писали ліричні пісні, що увійшли до національної пісенної спадщини України
»
Гвоздій Валентин Анатолійович
Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Карткою будь-якого банку
  • Через Приват24
  • Готівкою у терміналі Приватбанку

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Навчальні продукти для адвокатів