Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
19.04.2021

Відпустка по догляду за дитиною до трьох років для «інших родичів»

Вікторія Поліщук адвокат, Голова Комітету з трудового права   У статті 179 Кодексу законів про працю України та у статті 18 Закону України передбачено, що після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Підприємство за рахунок власних коштів може […]

Вікторія Поліщук

адвокат, Голова Комітету з трудового права

 

У статті 179 Кодексу законів про працю України та у статті 18 Закону України передбачено, що після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Підприємство за рахунок власних коштів може надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості. Ця відпустка може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, одним із прийомних батьків чи батьків-вихователів. За бажанням жінки або інших осіб, про яких йде мова вище, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. Тож, відпустка для догляду за дитиною до трьох років може бути надана й інших особам, до яких належать тато, дідусь, бабуся, інші родичі, опікун, один із прийомних батьків. До поняття «інші родичі» зараховують прабабу,  прадіда, повнорідні брата і сестру, відповідно до постанови Пленуму Верховного Суду України «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» № 3 від 15.05.2006 р. «Інші особи» –  це  особи,  в сім’ї яких виховується дитина.  Ними можуть бути тітка,  дядько,  двоюрідні сестра,  брат, а також  сусіди чи інші сторонні особи.

Для оформлення відпустки на інших осіб необхідно надати:

  • заяву за місцем своєї роботи про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • довідку про те, що мама дитини не скористалася правом на таку відпустку за своїм місцем роботи (навчання, служби) і не претендує на допомогу, або вийшла на роботу до закінчення терміну відпустки, і виплати за доглядом дитини їй припинено (із зазначенням дати);
  • документ, що підтверджує родинний зв’язок працівника, який бажає оформити відпустку, з дитиною. (Наприклад, у разі, якщо таку відпустку бере бабуся зі сторони матері, то підтвердити родинний зв’язок вона може шляхом надання власного паспорту, свідоцтва про народження доньки (матері дитини));
  • свідоцтво про укладення шлюбу доньки (матері дитини) у разі зміни прізвища. Відпустка для догляду за дитиною оформлюється наказом власника або уповноваженого ним органу.

Окрім того, тато, дідусь, бабуся, інші родичі, опікун, один із прийомних батьків мають також переоформити виплати на дитину. Здійснити такі дії можна особисто в управлінні соціального захисту населення або за допомогою сервісу “єМалятко”.

У разі ж якщо мама вже використала частину відпустки, але планує виходити на роботу, то у такому разі можна припинити відпустку, а час, що залишився, може використати тато, дідусь, бабуся, інші родичі, опікун, один із прийомних батьків. У такому разі до документів необхідно додати довідку від роботодавця мами малюка, що вона вже повернулася на роботу.

Отже, лише за умови надання довідки з місця роботи матері дитини згідно з встановленими законодавством вимогами, гарантовано право батька дитини, баби чи інших родичів, які фактично доглядають за дитиною, на отримання відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги). Таким чином, право на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку батька дитини, баби, діда чи інших родичів, які фактично доглядають за дитиною, залежить від права матері на таку відпустку.

Мати дитини, яка є фізичною особою-підприємцем, не має права на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, оскільки вона не перебуває у трудових відносинах. Оскільки мати дитини не перебуває у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності та не працює за трудовим договором у фізичної особи, на неї не поширюється дія Закону України «Про відпустки». Тобто права на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ця жінка не має, а тому по суті інші родичі не можуть отримати цю відпустку.

Окремо необхідно зазначити, що наразі у Верховній Раді України розглядається проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною» № 3695 від 19.06.2020. Зазначений законопроєкт було прийнято у першому читанні 01.12.2020 р., а 30.03.2021 р. – надано таблицю поправок-2. Законопроєкт № 3695 передбачає, що батько дитини зможе отримувати відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства. Тобто права на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку будуть мати як жінка, так і чоловік. Відповідно до норм чинного законодавства, якщо буде прийнято цей законопроєкт, то право на отримання відпустки для інших родичів не буде залежати виключно від права жінки (матері дитини). Якщо ж у жінки, яка є ФОП, не буде практичної можливості «передати» право на відпустку іншим родичам, але таке право буде у батька дитини, то реалізація права на відпустку іншими родичами є можливою. Водночас усі ми очікуємо на прийняття такого законопроєкту та на додаткові роз’яснення від органів Державної служби України з питань праці.