Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
07.07.2020

Правові висновки Верховного Суду щодо укладення та припинення строкового трудового договору

Вікторія Поліщук, адвокат, голова Комітету НААУ з трудового права, член Комітету НААУ з питань медіації,  медіатор Підставою для укладення строкового трудового договору на вимогу працівника є його заява про прийняття на роботу, в якій вказуються обставини або причини, що спонукають працівника найматися на роботу за строковим трудовим договором, а також строк, протягом якого він працюватиме. […]

Вікторія Поліщук,
адвокат, голова Комітету НААУ з трудового права,
член Комітету НААУ з питань медіації,  медіатор

Підставою для укладення строкового трудового договору на вимогу працівника є його заява про прийняття на роботу, в якій вказуються обставини або причини, що спонукають працівника найматися на роботу за строковим трудовим договором, а також строк, протягом якого він працюватиме.

При укладенні трудового договору на визначений строк цей строк встановлюється погодженням сторін і може визначатись як конкретним терміном, так і часом настання певної події (наприклад, повернення на роботу працівниці з відпустки по вагітності, родах і догляду за дитиною; особи, яка звільнилась з роботи в зв`язку з призовом на дійсну строкову військову чи альтернативну службу, обранням народним депутатом чи на виборну посаду (або виконанням певного обсягу робіт).

Строк, на який працівник наймається на роботу, обов`язково має бути вказаний у наказі про прийняття на роботу, інакше буде вважатися, що працівник прийнятий на роботу за безстроковим трудовим договором.

У трудовій книжці робиться запис без посилання на строковий характер трудових відносин. Укладення трудового договору на визначений строк при відсутності умов, зазначених у частині другій статті 23 КЗпП України, є підставою для визнання його недійсним у частині визначення строку. Тобто, такі договори вважатимуться укладеними на невизначений строк від часу їх укладення. Таким чином, порядок оформлення трудових відносин за строковим трудовим договором такий же, як і за безстроковим.

Однак, при цьому факт укладання трудового договору на певний строк чи на час виконання певної роботи повинен бути відображений як у заяві працівника про прийняття на роботу, так і в наказі чи розпорядженні роботодавця, яким оформляється цей трудовий договір.

Підставами припинення трудового договору є, зокрема, закінчення строку (пункти 2 і 3 статті 23 КЗпП), крім випадків, коли трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їх припинення (пункт 2 частини 1 статті 36 КЗпП).
У постанові Верховного Суду України від 13 вересня 2017 року у справі № 6-254цс17 зроблено висновок, що термін строкового трудового договору встановлюється за погодженням сторін. Аналогічний по суті висновок зроблений в постанові Верховного Суду України від 03 листопада 2017 року в справі № 308/8168/15-ц.

У постанові Верховного Суду від 12 вересня 2018 року у справі №753/16193/16-ц, в постанові Верховного Суду від 31 жовтня 2018 року у справі № 761/27037/17-ц, в постанові Верховного Суду від 06 грудня 2018 року у справі № 757/26016/17-ц зроблено висновок про те, якщо ж строковий трудовий договір укладено всупереч правилам статті 23 КЗпП України, то умова про строк є незаконною. Трудовий договір у такому разі вважається укладеним на невизначений строк, і він не може бути припинений у зв`язку із закінченням строку.

Окрім того, усім роботодавцям та працівникам потрібно враховувати і позицію Верховного Суду щодо переважного права на залишення на роботі під час припинення строкового трудового договору. У постанові Верховного Суду від 20 березня 2020 року у справі № 592/8399/17 (провадження № 61-36714св18) вказано, що таке право надається працівникам лише при скороченні чисельності чи штату працівників у зв`язку із змінами в організації виробництва і праці та не застосовується, якщо працівника звільняються на підставі пункту 2 статті 36 КЗпП.

Детально про усі особливості припинення трудових правовідносин Вікторія Поліщук, Ганна Лисенко та Максим Панченко будуть ділитися на курсі «Все про розірвання трудових договорів», який відбудеться 09 липня 2020 року о 16:00.

Реєстрація за курс (оффлайн): https://bit.ly/2zEUQW9 
Онлайн-трансляція: https://bit.ly/2BeJzMI