Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Сімейне право

Сімейний спір: стратегія і тактика перемоги (12 залікових балів)

Ціна для
ранніх пташок

2 799
грн
3 299 грн
Хто викладає:
Гаро Ганна Олександрівна
Простибоженко Олег Сергійович
Савицька Світлана Леонідівна
Ющак Анна Володимирівна
Коли та Де:
  • 08.12.2018 - 09.12.2018 - м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх
Як довго: 2 дні (з 9:00 до 17:00)
Записатись зараз!
Ціна дійсна за умови оплати до 31.10.2018
«Центр сімейно-правових досліджень співпрацює з Комітетом Верховної Ради України з питань cім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму з квітня 2016 року. Голова правління Центру Олег Простибоженко спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою презентували законопроект щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Члени правління Центру сімейно-правових досліджень Г. Гаро, O. Поєдинок, О. Простибоженко, С. Савицька тa А. Ющак брали активну участь у законопроектній роботі у якості експертів. Зокрема, за їх участі було доопрацьовано проекти Законів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення захисту права дитини на належне утримання, (реестр. № 4928), про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини), (реестр. № 5101), про запобігання та протидію домашньому насильству, (реестр. № 5294), розроблено та доопрацьовується проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України‚ (реестр. № 6647). Крім того, зазначені представники Центру сімейно-правових досліджень брали участь у низці заходів Верховної Ради України та Комітету з питань сім'ї, молодіжноі політики, спорту та туризму, зокрема, парламентських слуханнях на тему: «Права дитини: забезпечення, дотримання‚ захист» (12 жовтня 2016 р.), комітетських слуханнях на тему: «Аліментні зобов’язання на утримання дитини: проблеми і шляхи вирішення» (20 квітня 2016р.)‚ круглих столах «Посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зi сплати аліментів» (9 листопада 2017 р.), «Визначення місця проживання дитини‚ участі одного з батьків y вихованні дитини, врегулювання порядку виїзду дитини за межі України: практика і проблеми» (27 листопада 2017 р.), «Я MAЮ ПРАВО. Вдосконалення законодавства щодо захисту прав дітей» (20 березня 2018 р.) тa iн. Також особлива відчутна допомога Центру сімейно-правових досліджень y вирішенні низки складних питань, з якими громадяни звертаються до Комітету з питань ciм'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. »
Палатний Артур Леонідович
Голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
Завантаж безкоштовну брошуру
з детальним описом курсу
Отримати брошуру
Курс створено на підставі

Маємо честь запросити Вас до участі у навчальному курсі «Сімейний спір: стратегія і тактика перемоги». Участь у цьому курсі дозволить здобути унікальні знання та практичні навички. Ми не будемо вам переказувати законодавство! Ми з колегами докладемо максимум зусиль, щоб в ігровій формі донести Вам останні тенденції та суперечності судової практики, на прикладах фабул реальних справ проаналізувати її, визначивши слабкі сторони у підходах судів.

Причини відвідати цей курс

Практична спрямованість отриманих знань

Ми не будемо говорити про положення законодавства, а будемо вивчати правозастосовну практику та навчимося критично оцінювати існуючі підходи.

Аналітична складова курсу

На підставі аналізу та порівняльного підходу слухачі отримують змогу навчитися аргументувати свою позицію для зміни існуючої практики.

Орієнтованість на новітність підходів

Враховуючи динамічність змін у сімейному законодавстві та судовій практиці, Ви отримаєте можливість здобути знання про перспективи застосування нових підходів до вирішення сімейних спорів.

Обмін практичним досвідом

На курсі Ви зможете наживо поспілкуватися з професіоналами своєї справи, людьми, які багато років збирали реальний досвід і саме зараз готові поділитися своїми знаннями у вирішенні конкретних справ з сімейних правовідносин.

Знання та розуміння тенденцій законодавства

Лектори запропонують переклади з іноземних джерел, недоступних українською мовою. Буде показана схема роботи з колізійними прив’язками у законодавстві України.

«За весь час нашої співпраці (з кінця 2014 року) адвокати Ганна Гаро, Олег Простибоженко, Світлана Савицька та Анна Ющак приймали активну участь в підготовці і обговоренні законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів», а також інших законопроектів щодо надання дозволу на виїзд дитини закордон, протидію домашньому насильству, тощо. Неодноразово адвокати за участю Уповноваженого Президента України з прав дитини Кулеби Миколи Миколайовича організовували й проводили як доповідачі на науково-практичних конференціях, круглих столах, освітніх заходах для адвокатів й інших юристів з тем, що стосувались сімейно-правових відносин та прав й інтересів дитини, а саме: «Місце дитини в українському суспільстві», «Законодавче врегулювання встановлення опіки (піклування) над дітьми, усиновлення та інших форм влаштування дітей до сімей громадян», «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів», «Насильство в сім’ї: як захиститися?», тощо. Окрім цього, Ганна Гаро, Олег Простибоженко, Світлана Савицька, та Анна Ющак неодноразово надавали безкоштовні правові консультації особам з питань захисту прав дітей, що звертались до Уповноваженого з прав дитини, виступали експертами в обговоренні суспільно- значимих справ, учасниками яких були діти. У своїй діяльності адвокати зарекомендували себе з позитивної сторони, як освіченні, професійні юристи, які постійно підвищують свою кваліфікацію та діляться своїм особистим досвідом за ради спільної мети - захисту прав дитини. »
Кулеба Микола Миколайович
Уповноважений Президента України з прав дитини
Ви отримаєте знання про
  • останні тенденції вирішення судами різних категорій сімейних справ;
  • підходи до вирішення найбільш дискусійних сімейних спорів (визначення місця проживання дитини, участь другого з батьків у спілкуванні з дитиною, правовий режим боргових зобов’язань подружжя, поділ частки у товаристві, трансформація особистого майна подружжя у їх спільне майно та ін.);
  • навчитесь практичному застосуванню нових механізмів відповідальності за порушення аліментних зобов’язань;
  • дізнаєтесь найбільш поширені випадки зловживання правами у сімейних правовідносинах та способи протидії цьому;
  • дізнаєтесь перспективи змін у чинному законодавстві у сфері сімейних правовідносин.
Як оплатити курс?

Реєструєтесь
на курс

Вам на пошту
надходить рахунок-фактура чи посилання на оплату через інтернет

Оплачуєте
банківською карткою, через Приват24, у терміналі Приватбанку, у касі банку або з рахунку юридичної особи

На заході
переймаєте знання та досвід від наших експертів

Втілюєте
знання та досвід у своїй практиці та збільшуєте прибуток

Для кого розроблено цей курс?
  • адвокатів;
  • юристів;
  • державних службовців;
  • соціальних працівників.
Завантаж безкоштовну брошуру
з детальним описом курсу
Отримати брошуру