Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
ПРАВИЛА та УМОВИ проведення процесу підвищення кваліфікації адвокатів
 1. Дія цих Правил та Умов поширюється на кожного, хто звернеться до Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) за підвищенням кваліфікації адвокатів шляхом організації і проведення занять в рамках семінару, курсу, вебінару тощо (навчального продукту), у тому числі на адвокатів, які здійснюють адвокатську діяльність у формах, визначених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також помічників адвокатів, які здійснюють свою діяльність у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і Положення про помічника адвоката, в частині права підвищувати свою кваліфікацію на заходах з підвищення кваліфікації адвокатів України і отримання за результатами відповідного сертифікату.
 2. Загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється Національною асоціацією адвокатів України та реалізується Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України.
 3. Розклад навчальних продуктів, розмір внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації деталізовано на сайті Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України http://www.hsa.org.ua.
 4. Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України має право змінювати розклад навчальних продуктів, розмір внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації, без попереднього узгодження з учасниками семінару, навчального продукту, тощо, забезпечуючи при цьому публікацію змінених умов на сайті http://www.hsa.org.ua/.
 5. Ознайомившись з поточним розкладом навчальних продуктів, особа, що має намір пройти підвищення кваліфікації адвокатів, сплачує внесок за організацію процесу підвищення кваліфікації адвокатів у 100% розмірі.
 6. Оплата внеску за організацію процесу підвищення кваліфікації здійснюється шляхом:
  • перерахування грошових коштів на поточний рахунок Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України або
  • за допомогою інших платіжних засобів, які вказані на Веб-сайті Вищої школи адвокатури НААУ, зокрема через електронну систему платежу LIQPAY, тощо.
 7. Моментом оплати внеску вважається час зарахування грошових коштів на поточний рахунок Вищої школи адвокатури НААУ.
 8. Оплата внеску здійснюється протягом 24 годин з моменту автоматичної генерації квитанції на сайті Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Квитанція в електронній формі, згенерована на сайті ВША НААУ є дійсною протягом наступної доби.
 9. У разі подальшої відмови особи від участі у семінарі, навчальному продукті, тощо внесок за організацію процесу підвищення кваліфікації, вважається фактично понесеними витратами Вищої школи адвокатури НААУ на підготовку і поверненню не підлягає.
 10. Всі питання, що виникли в процесі оплати і проведення семінару, тощо, учасник семінару може з’ясувати у Вищої школи адвокатури НААУ за контактними даними, зазначеними в розділі Реквізити Вищої школи адвокатури НААУ.
 11. Вища школа адвокатури НААУ видає учаснику, що прийме участь у семінарі, навчальному курсі тощо Сертифікат про підвищення кваліфікації із відповідною кількістю балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 85 від 16 лютого 2013 року.
 12. Особа, що має намір пройти підвищення кваліфікації, підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма Умовами та Правилами в повному обсязі шляхом погодження на сайті http://www.hsa.org.ua/.
 13. Зворотній зв’язок з Вищою школою адвокатури НААУ з питань проходження підвищення кваліфікації здійснюється з використанням електронної пошти, зазначеної на інтернет-сайті Вищої школи адвокатури НААУ.
 14. Повним і винятковим правом на продукцію семінарів, вебінарів, курсів (навчальних продуктів) володіє Вища школа адвокатури НААУ. Виключні права на об’єкти інтелектуальної власності, які виникають або можуть виникнути в процесі проведення семінару, зберігаються за Вищою школою адвокатури НААУ.
 15. Всі матеріали (текст, зображення, графіка, кейси, матеріали, інформація, звукові файли, анімаційні файли, відео файли та інші об’єкти інтелектуальної власності), що передаються учаснику семінару, навчального продукту, є результатами інтелектуальної власності Вищої школи адвокатури НААУ. Вебінари не є об’єктами вільного доступу.
 16. Учасник семінару, навчального продукту тощо, в разі порушення авторського та інтелектуального права в ході проходження підвищення кваліфікації, тощо несе відповідальність згідно з чинним законодавством про захист інтелектуальної власності.
 17. Вища школа адвокатури НААУ та учасник семінару, навчального продукту тощо гарантують сувору конфіденційність у відношенні отриманої один від одного наукової, ділової, комерційної та іншої інформації; та будуть застосовувати всі можливі зусилля щодо охорони та захисту такої інформації від незаконного або несанкціонованого доступу та розголошення.
 18. Реквізити:
  Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України 
  Юридична та поштова адреса:
  04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх
  Поточний рахунок 26000056220600
  в Столичній філії ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК”, м. Київ
  МФО 380269
  Код ЄДРПОУ 40217097