Вища школа адвокатури
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
info@hsa.org.ua
Судова експертиза з інформаційної безпеки

Проблеми призначення та оцінки комп'ютерно-технічних експертиз та їх використання в процесуальній діяльності (6 залікових балів)

1 899
грн
Хто викладає:
Урденко Олександр Георгійович
Як довго: 1 день
Записатись
«У наш час неспинний технічний прогрес дає можливість здійснювати злочини за допомогою нових способів та знарядь. Прогресу сприяють появі нових способів розкриття злочинів - як старих так і нових. Але суть і предмет посягання у шахрайства колишні. Новими є лише знаряддя вчинення злочину: веб-сайт, електронна пошта, платіжна система, мережа підприємства, сервери і так далі. Отриманий матеріал успішно структурований і послідовний у викладі. Достатня кількість прикладів і аналогій. Курс "Проблеми призначення та оцінки компьютерно-технічних експертиз та їх використання в процесуальній діяльності" наданий лектором просто, доступно, цікаво, зрозуміло. Були дані відповіді на всі запитання. Матеріал підкріплений значною кількістю прикладів як з практики так і з практичних проблем. »
Ярослав Вознюк
Інститут інформаційних технологій і комунікацій
Курс створено на підставі:

Курс підготовлено з урахуванням практичного досвіду, набутого під час здійснення розслідувань кіберзлочинів, проведення судових експертиз та експертних досліджень по комп’ютерній техніці та програмних продуктах.

Причини відвідати цей курс

Не потрібно мати спеціальну освіту у сфері комп’ютерних наук

Курс розраховано на слухачів, які не мають спеціальної освіти у сфері комп’ютерних наук та охоплює ключові теми, знання яких надає розуміння алгоритму захисту прав людини.

Можливість навчитись самостійному складанню документів

Протягом навчання учасники зможуть самостійно скласти процесуальні документи, спираючись на практику.

Практична спрямованість курсу

Програма курсу відзначається практичною спрямованістю, завдяки чому слухачі на прикладах діяльності автора, набудуть практичні знання з питань інформаційної безпеки і зможуть реалізувати всі здобуті навички на практиці.

Деталізована інформація

В курсі деталізовано процедури призначення комп’ютерно-технічних, телекомунікаційних експертиз та експертних досліджень.

Ви отримаєте знання про:
  • огляд юридичної та технічної практики;
  • участь адвоката, правозахисника у справах пов’язаних з цифровими даними;
  • огляд практики призначення судово комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних експертиз;
  • аспекти та практику призначення телекомунікаційних експертиз і спробуєте вирішити практичне заняття, яке передбачається темою.
Як оплатити курс?

Реєструєтесь
на курс

Вам на пошту
надходить рахунок-фактура чи посилання на оплату через інтернет

Оплачуєте
банківською карткою, через Приват24, у терміналі Приватбанку, у касі банку або з рахунку юридичної особи

На заході
переймаєте знання та досвід від наших експертів

Втілюєте
знання та досвід у своїй практиці та збільшуєте прибуток

Для кого розроблено цей курс?
  • адвокатів;
  • помічників адвокатів;
  • юристів;
  • фахівців в області інформаційної безпеки, розробки та впровадження прикладного програмного забезпечення, розробки систем інформаційної безпеки по ISO 27001;
  • керівників відділів з інформаційної безпеки, керівників підприємств, юридичних відділів підприємств;
  • практикуючих  адвокатів в справах, в  яких присутні об’єкти – апарати мобільного зв’язку, цифрова техніка, цифрові фото відео камери, комп’ютери, сервери, програмне забезпечення, файли з відео та звуковим рядом, файли офісного призначення, а також проведення розслідувань (несанкціоноване втручання з модифікуванням, видаленням, викраденням даних в мережі, комп’ютері, сервері, хакерскі атаки, вірусні атаки, інсайдерські інциденти тощо).