Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Викладачі
Зейкан-Міклош
Ярослав

Ректор Вищої школи адвокатури НААУ, один із найвидатніших  адвокатів сучасності з багаторічним досвідом  роботи на посаді судді і понад 40-річним досвідом адвокатської практики, член Експертної ради НААУ. Розробник і автор першого коментаря ЦПК (2004), автор 18 монографій, лауреат Всеукраїнської премії «За кращу судову промову». Нагороджений багатьма відзнаками, медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня, почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України «ВИДАТНИЙ АДВОКАТ УКРАЇНИ» під №1. Експерт в галузі кримінального, цивільного, адміністративного і господарського права.

Гвоздій
Валентин

Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, адвокат, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, автор ідеї Проекту “Історія адвокатури України”, Заслужений юрист України.

Василик
Ірина

Проректор з організаційно-методичної роботи Вищої школи адвокатури НААУ, юрист, кандидат історичних наук, доцент, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права при Національної асоціації адвокатів України, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, член науково-технічної ради Міністерства житлово-комунального господарства (2009-2011), лауреат Премії   ім. Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України.

Кузьменко
Савва

Директор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, аудитор, тренер з лідерства та емоційного інтелекту

Дроздов
Олександр

Заслужений юрист України, адвокат, Президент Спілки адвокатів України, Перший проректор Вищої школи адвокатури, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді та Національній асоціації адвокатів України, професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, кандидат юридичних наук, доцент

 

Вилков
Сергій

Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Голова комітету з питань безоплатної правової допомоги при НААУ, Голова АО INHELP.

Панаіотіді
Світлана

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України, адвокат.

Антоненко
Леонід

голова постійної комісії з питань власності Київської міської ради, член депутатської групи «Київська команда», позаштатний радник юридичної фірми «Астерс», екс-директор департаменту ліцензування Національного банку України і колишній голова комітету корпоративного права і фондового ринку Асоціації правників України, адвокат

Бондаренко
Антоніна

Заступник керівника секретаріату НААУ, РАУ, засновник консалтингового агентства з розвитку комунікацій та управління проектами “LeaderLAB”, керівник “Центру розвитку лідерства”, коуч з побудови персонального бренду, експерт з  PR & GR

Федірко
Ганна

Начальник відділу Єдиного Реєстру Адвокатів України департаменту самоврядування.

Борисенко
Тетяна

адвокат АО «Скляренко, Сидоренко і партнери»

Погорецький
Микола

Завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету ім.Т.Шевченка

Калінніков
Олексій

Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «Могильницький та партнери». Практичний досвід понад 12 років у сфері права та більше 6 років в практиці кримінального права та White-Collar Crime.

Кучер
Олексій

Адвокат, має досвід захисту окремої категорії осіб: судді, депутати. Досвід участі в резонансних справах: «Справа рюкзаків», «Кооперативна схема».

Смірнов
Андрій

Адвокат, Партнер АО «Smyrnov Law office», працював в органах державної влади і місцевого самоврядування.
Широкій громадськості відомий як захисник прав та інтересів українських політичних діячів і владних функціонерів у гучних процесах останніх років.

Коляда
Олександр
Вчений-генетик, експерт в сфері довголіття, науковий директор лабораторії DIAGEN.
Крупнова
Любов

Заслужений юрист України, адвокат, заступник голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Дмитро
Терлецький

адвокат, к.ю.н., доцент, член Комітету з питань верховенства права НААУ

Віталій
Запорожець

заступник керівника управління – завідувач відділу попередньої перевірки конституційних скарг Секретаріату Конституційного Суду України

Кравчук
Андрій

адвокат, старший юрист ESQUIRES

Ямковий
Владислав

адвокат, к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного та трудового права Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України, член кваліфікаційної палати КДКА Дніпропетровської області.

Олюха
Віталій

адвокат, д.ю.н., доцент, провідний науковий співробітник відділу господарсько-правових досліджень проблем економічної безпеки в Інституті економіко-правових досліджень Національної академії наук України

Білицький
Пилип

адвокат, патентний повірений

Толкачева
Маріанна

старший юрисконсульт Fozzy Group

Кислий
Тарас

Спеціалізується на представленні інтересів клієнтів з питань захисту прав інтелектуальної власності в судових, правоохоронних органах і Антимонопольному комітеті України. Він супроводжує угоди з ліцензування та передачі прав на інтелектуальну власність, реєстрації прав в патентних відомствах, боротьбі з контрафактною продукцією, а також доменних спорах.

Тищенко
Олена

Керівник Бюро захисту інтелектуальної власності Global Spirits

Кричина
Анжела

Сімейний та бізнес медіатор. Адвокат з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції. Співзасновник ГО «Ліга Медіаторів України». Координатор соціального проекту по співпраці з Службами у справах дітей районних державних адміністрацій м. Києва та районних Соціальних служб м. Києва.

Олег
Трибой

За освітою правознавець та економіст. В юридичній професії з 1997 року. Працював як в приватній практиці, так і “in house” юристом, керівником департаменту з 50 юристів, керував підприємствами різних форм власності. Спеціалізація – міжнародні комерційні та інвестиційні транзакції, комерційна нерухомість, державна власність. Брав участь у медійно- відомих проектах, як то найбільша на ринку АЗС України M&A транзакція «УТН –Схід» – «ТНК ВР», пасажирські авто транспортні перевезення в МА «Бориспіль». Працював юридичним радником в багатосторонніх міжнародних транзакціях. З метою персонального розвитку та боротьби з професійним «юридичним» стресом вивчаю та використовую методи сучасної психології в продуктивних переговорах та розвитку стресостійкості. Займаюсь розвитком в Україні комерційної медіації, як методу Alternative Dispute Resolution в господарських та цивільних спорах в тому числі міжнародних. Пройшов підготовку в Українському Центрі Медіації при KMBS у напрямках «Сімейна медіація» та «Бізнес медіація». Зареєстрований як бізнес – медіатор в реєстрі Київської Торгово –Промислової палати.

Альберт
Єзеров

адвокат, к.ю.н., доцент, заступник голови Комітету з питань верховенства права НААУ

Білик
Тетяна

Акредитований медіатор (CEDR, UK), міжнародний сімейний медіатор. Тренер та супервізор медіаторів Українського Центру Медіації (kmbs). Співзасновник Ліги Медіаторів України (ЛіМУ). Керівник соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва. Консультант IOM (International Organization for Migration) в Україні. Контакт ISS (International Social Service, General Secretariat, Switzerland) в Україні в рамках співпраці по міжнародній сімейній медіації. Практикуючий психолог, психотерапевт.

Стадник
Світлана

Міжнародний сімейний медіатор; Бізнес медіатор; Координатор Соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва.

Сергій
Різник

правник, доцент кафедри Конституційного права ЛНУ ім. І. Франка, к.ю.н., спікер та експерт міжнародних і національних проектів і заходів публічно-правової тематики”

Багіров
Сергій Рамізовіч

адвокат, зовнішній консультант – керівник практики захисту у кримінальному провадженні щодо злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту адвокатського об’єднання «Бахмач, Олійник і партнери», доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», к.ю.н.

Куц
Антон

Адвокатське об’єднання DéFENSE адвокат, Радник з питань  вирішення конфліктів. В адвокатурі з 2012 року, має 12 років юридичної практики, є переможцем  всеукраїнського конкурсу «Молодий юрист 2013» в номінації «Молодий адвокат».

Антон вирішив міжнародний конфлікт, пов’язаний з патентним троллінгом, очолював проект з юридичного супроводу Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації, в тому числі в судових органах, представляв інтереси Товариства Червоного Хреста України та Міністерству України з питань сім’ї, молоді та спорту, веде проекти, пов’язані з конфліктами в тому числі, сімейними. У DéFENSE Антон очолив практику вирішення конфліктів.

Святашова
Майя

адвокат, радник, керівник практики податкових спорів, антимонопольного права та інтелектуальної власності в АО “Spensers ST”; 12 років юридичної практики. Майя має великий досвід у досудовому та судовому вирішенні спорів, захисту у кримінальних справах та справах про адміністративні правопорушення. Останні 7 років тісно займається супроводом податкових спорів.

Володимир
Куценко

керівник служби інспекторів Вищої ради правосуддя

Олена
Льошенко

Адвокат у справах ЄСПЛ. З 2005 року працювала у Секретаріаті Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України, обіймала посаду начальника інформаційно-аналітичного відділу Секретаріату. З 2010 року старший викладач Національної академії прокуратури України з дисципліни “Практика ЄСПЛ”. На даний час – адвокат, Керуючий АБ “Льошенко і партнери”.

Френк
Лейні

Медіатор з більш ніж 30-річним досвідом роботи, має досвід проведення медіації у понад 4000 спорів (від невеликих суперечок між сусідами, сімейних спорів/справ при розлученні – до справ на декілька мільйонів доларів у федеральних апеляційних судах). Він є професором університету ім. Кемпбелла та Центрального університету Північної Кароліни (викладає програми з медіації, переговорів та вирішення спорів).

Владислав
Власюк

Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

Євген
Кузьмін

Засновник «Академії Багатих Адвокатів», практикуючий адвокат з 2007 року. Налаштував 57 рекламних кампаній, які принесли більше 200 000 $ прибутку та навчив понад 35 адвокатів налаштування реклами Facebook. Експерт телепрограми «Говорить Україна»

 

Федчишина
Віоллета Віталіївна

Проректор з наукової роботи ВША НААУ, кандидат економічних наук, доцент, голова Комітету експертного забезпечення адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, член Експертної ради НААУ. Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Університету державної фіскальної служби України. Має багаторічний досвід роботи з економічними правопорушеннями. Адвокат з практичним досвідом судово-економічної експертної роботи (2003-2015 рр.), член секції судово-економічних експертиз науково-консультативної методичної експертної ради при Міністерстві юстиції (2008-2015 рр.). Автор і співавтор понад 50 наукових праць.

Лежух-Вовк
Тетяна

Адвокат, автор численних публікацій, експерт телевізійних проектів: “Стосується кожного” (телеканал “СТБ”), “Сніданок з 1+1” (телеканал 1+1), “Інспектор Фреймут” (телеканал 1+1), постійний експерт журналу “Жінка” та порталу Obozrevatel. У 2017 році увійшла в перелік ТОП-500 найвпливовіших жінок України за версією журналу “Woman”. Досвід роботи: 13 років юридичної практики, з них 8 років роботи адвокатом. Наразі Тетяна закінчує підготовку дисертаційного дослідження на тему: “Докази і доказування у справах по захисту честі, гідності та ділової репутації”.

Нікулеско
Дмитро

адвокат «Ілляшев та Партнери».

Черезов
Ігор

Член Ради адвокатів України від м. Києва, керуючий партнер “Черезов і партнери”

Місяць
Андрій

Адвокат, заступник голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член Науково-консультативної ради при Національній асоціації адвокатів України, керуючий партнер АО «Адвокатська контора «Місяць та партнери», кандидат юридичних наук, заслужений юрист України.

Тригуб
Андрій

асоційований партнер АО «Скляренко, Сидоренко та партнери», адвокат.

Васильченко
Тетяна Вікторівна

Суддя господарського суду міста Києва

Кандидат юридичних наук

Член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України

Член Асоціації суддів господарських суддів України

Таранчук
Дмитро

керівник юридичного департаменту ПАТ «Фармак», адвокат.

Чернобай
Олег

керуючий партнер АО «Чернобай та Партнери», адвокат.

Сопова
Катерина

заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, патентний повірений, судовий експерт.

Ресенчук
Вадим

головний спеціаліст відділу сприяння захисту прав ДП «Український інститут інтелектуальної власності», член Апеляційної палати Мінекономрозвитку.

Сопільняк
Вікторія

партнер ПЮА «Дубинський і Ошарова», адвокат, патентний повірений.

Охромеєв
Юрій

керуючий партнер патентно-юридичної компанії «IPjurix», патентний повірений.

Солодко
Євген

Заступник голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ, член  КДКА м. Києва, керуючий партнер «Солодко і партнери».

Король
Олександр

Засновник Відкритого Суду, засновник освітньої платформи UPGRADE, Член “Бізнес-Палати з повернення вкраденого майна”, бізнесмен, коуч, консультант, маркетолог, лобіст

Форемний
Дмитро

юрист-міжнародник, представник бізнес-акселератора HIIL в Україні, співзасновник руху юристів-інноваторів Kyiv Legal Hackers, співзасновник пітч-мітапу Legal Startup Crash Test

Попов
Максим

Радник ЮФ “Berylstone”, автор телеграм-каналу Fashion Law

Гліб
Ходоровський

Корпоративний тренер з mindfulness Deloitte, Prom.ua, MacPaw, Патрульної Поліції. Навчався у Біла Дуэйна, экс-керівника программ mindfulness у Google та по методу буддистського монаха Бханте Вімаларамсі

Катерина
Толстікова

Лікар, фуд-терапевт, специаліст з дитячого та дорослого харчування, лікар функціональної медицини, експерт Anti-age харчування

Антонов
Сергій

практикуючий медіатор, адвокат, PhD, LL.M (UNSW Australia), директор Центру альтернативного врегулювання конфліктів, пов’язаних із здоров’ям

Венедиктова
Ірина

Суддя постійно діючого третейського суду, віце-президент Фундації медичного права та біоетики, завідувач кафедри цивільноправових дисциплін ХНУ імені В. Н. Каразіна

Меленевський
Віктор

Фітнес-тренер клубу “5 елемент”, мастер спорту України, призер чемпіонатів Європи з дзюдо та бразильського джиу-джитсу, засновник фітнес-програми ThreeSteps.

Хлєбніков
Сергій Георгійович
Начальник юридичного відділу ПО ОКУАСП (Приватної організації “Організація колективного управління авторськими та суміжними правами)
Христова
Марія

начальник юридичного відділу ВКДКА

Запорожець
Людмила

заступник начальника відділу сприяння захисту прав, ДП «Український інститут інтелектуальної власності», член Апеляційної палати Мінекономрозвитку.

Ковна
Уляна

к.ю.н., доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики ЛНУ ім І.Франка, адвокат, секретар Ради адвокатів Львівської області.

Поєдинок
Ольга

адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Голова правління ГО «Студія сучасного права», член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді.

Незвіський
Дмитро

адвокат, правозахисник.

Пархоменко
Павло

голова Бахмацького районного суду Чернігівської області, к.ю.н., член Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Мороз
Світлана

Адвокат, к.ю.н., керуючий партнер ЮК Dictum

Практика в сферах права: податкове, митне, інвестиційне. Також, спеціалізується в побудові стратегії захисту бізнесу та відстоювання інтересів клієнтів в економічних злочинах.

Шапка
Альона

к.ю.н., юрист Юридичної компанії DICTUM

Мамуня
Олександр

адвокат, патентний повірений, партнер «Юридична фірма «AEQUO».

ALFRED
F. PRAUS
Successful General Manager with financial education and profound technical background.
MBA – Vienna University of Economics
Founder and President of Ukrainian – Austrian Association
Булгакова
Ірина

Cуддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Звєрєва
Людмила

Асоційований партнер АО Gestors, адвокат з практичним досвідом супроводу та захисту бізнесу більше 10 років.

Спікер на заходах «Клубу бухгалтерів «Меркурій», ІАЦ “Ліга:Закон”

Александров
Дмитро Костянтинович

Старший Партнер Alexandrov&Partners, адвокат. У 2017 році визнаний адвокатом року у практиці  господарського права за результатами конкурсу ААУ. У 2016 році став Адвокатом року у сфері аграрного та земельного права.

Потоцький
Микола

Адвокат, доктор юридичних наук, начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), член Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
З 2003 року працює в державній системі правової охорони інтелектуальної власності. Експерт в галузі інтелектуального права.

Сібільова
Олена Вікторівна

Координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури, член комітету міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України, адвокат

Копоть
Володимир

Адвокат, к.ю.н., CEO Monitor.Estate

Готін
Олександр Миколайович

Адвокат, кандидат юридичних наук, заступник Голови Ради адвокатів Луганської області, автор понад 130 наукових праць, розробник низки законопроектів. Стаж практичної діяльності – більше 20 років. Експерт в галузі кримінального права.

Безмалий
Володимир

володар статусів: Microsoft Security Trusted Advisor, Microsoft Most Valuable Professional (з 2006 року по сьогодні), консультант ООН з питань інформаційної безпеки, автор понад 800 друкованих публікацій.

Калениченко
Павло

Адвокат, директор ОП «Український музичний альянс», кандидат юридичних наук.

Барбашин
Сергій

Адвокат, член комітету NextGen при НААУ, керуючий партнер Trustme Law Firm.

Спеціалізується у сфері права інтелектуальної власності та вирішенні судових спорів з 2011 року. Зокрема, представництво інтересів клієнтів з такими опонентами, як Mobil 1, мережа уживаного одягу Econom Class, Пінчук Арт Центр, Мистецький арсенал – з питань порушень прав на знаки для товарів та послуг, авторського права та патентів.

Смирнов
Микола

Юрист, cпівзасновник платформи онлайн-сервісу Easytender

Городецька
Ірина

Адвокат, керівник юридичного департаменту радіогрупи «ТАВР МЕДІА».

Григоренко
Юрій Сергійович

Адвокат, секретар Комітету захисту прав адвокатів та гараній адвокатської діяльності

Дьомін
Денис

наразі є співзасновником АО «Літігейшн Груп», практикуючий адвокат. Також Денис є магістром права та спеціалістом з психології, слухачем спільної програми лідерства МІМ-Київ та Thunderbird School of Global Management.

Досвід та практичні навички у митній сфері здобував як практикуючий адвокат при захисті інтересів клієнтів та позаштатний радник голови Одеської митниці ДФС.

Голота
Данило
Співвласник маркетингової агенції Syntropy. Працює з клієнтами зі всього світу: США, Велика Британія та України.
Кальницька
Ірина

Партнер, керівник практики податкового права ЮФ GOLAW, адвокат

У 2018 році Ірина отримала індивідуальне визнання у сфері податкового права за версією міжнародного рейтингу The Legal 500 EMEA.

Сулима
Олена

Юрист ЮФ GOLAW

Має значний досвід та успішно представляє інтереси у податкових та інших контролюючих органах, в тому числі під час проведення перевірок, в ході досудового врегулювання спорів та у судових спорах різної спеціалізації.

 

Єльник
Павло Григорович

адвокат з 2003 року, 2004-14р. партнер «Адвокатська фірма «Пукшин і партнери», з 2015р. Київський центр медіації. Спеціалізація: медіація, право Європейського Союзу, практика Європейського суду з прав людини.

Овчаров
Микола Михайлович

Український філософ, режисер. Відомий завдяки класифікації типів аргументації в ораторському мистецтві. Автор посібника з сучасної риторики “Майстер публічних виступів”.

Шалінська
Ірина

Юрист, кандидат юридичних наук. Спеціалізується на консультуванні бізнесу з корпоративних і податкових питань, зокрема щодо структурування бізнесу та M&A транзакцій, валютних і фінансових обмежень щодо ведення бізнесу в Україні, а також оптимізації процесів управління компанією та відносин між власниками бізнесу.

Федчишин
Анатолій Савелійович

Адвокат з практичним досвідом судово-експертної діяльності в галузях судових автотехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності. Член секції судових електротехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності науково-консультативної методичної експертної ради (НКМР) при Міністерстві юстиції України (2011-2015 рр).

Яценко
Андрій
Білоцький
Владислав
адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання Berylstone, є одним кращих фахівців у праві інтелектуальної власності. Входить до складу Ради адвокатів м. Києва, Комітету з міжнародних зв’язків при НААУ, очолює представництво НААУ в Мексиканській республіці. Успішно практикує більше 10 років, в 2009 році отримав статус адвоката. Berylstone в 2018 році було номіновано на «Відкриття року» за версією спеціалізованого видання «Юридична практика».
Боряк
Ганна

Адвокат та засновник компанії “Боряк і партнери”. З 1995 р. почала адвокатську діяльність. Приймала участь у резонансних справах, представляла інтереси у судах відомих політиків та громадських діячів. Має нагороди, експерт в галузі цивільного права.

Вовнюк
Віктор

Адвокат, екс-голова Асоціації Фінансових Установ, Голова секретаріату Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член комітетів НААУ з ІТ-права та з питань медіації, сертифікований експерт з Правил адвокатської етики.

Ситников
Олександр Федотович

суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, член науково-консультативної ради при ВАСУ, розробник, суддя-доповідач Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України № 7 від 20.05.2013 р. «Про судове рішення в адміністративній справі», викладач, тренер Національної школи суддів України, розробник курсів підготовки суддів.

Власюк
Віталій Вікторович

к.ю.н., адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «єПраво» та адвокатського об’єднання «Твін Лоєрс»,
викладач з міжнародного права та права Ради Європи, заступник голови Комітету з міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України та голова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України.
Має досвід державної служби, представляв Україну в справах «Юлія Тимошенко проти України» та «Олександр Волков проти України» у Раді Європи. Засновник та голова громадської організації «Асоціація з пошуку та повернення активів» (ГО «АППА») та член Громадської ради при Національному агенстві з питань розшуку, виявлення та управлінням корупційними активами (АРМА). Є автором монографій, підручників та багатьох публіцистичних і наукових статей