Вища школа адвокатури
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Викладачі
Зейкан-Міклош
Ярослав Павлович

Ректор Вищої школи адвокатури НААУ, один із найвидатніших  адвокатів сучасності з багаторічним досвідом  роботи на посаді судді і понад 40-річним досвідом адвокатської практики, член Експертної ради НААУ. Розробник і автор першого коментаря ЦПК (2004), автор 18 монографій, лауреат Всеукраїнської премії «За кращу судову промову». Нагороджений багатьма відзнаками, медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня, почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України «ВИДАТНИЙ АДВОКАТ УКРАЇНИ» під №1. Експерт в галузі кримінального, цивільного, адміністративного і господарського права.

Гвоздій
Валентин Анатолійович

Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, адвокат, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, автор ідеї Проекту “Історія адвокатури України”, Заслужений юрист України.

Дроздов
Олександр Михайлович

Адвокат, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Президент Спілки адвокатів України, Перший проректор Вищої школи адвокатури, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді та Національній асоціації адвокатів України, професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, кандидат юридичних наук, доцент

 

Федчишина
Віоллета Віталіївна

Проректор з наукової роботи ВША НААУ, кандидат економічних наук, доцент, голова Комітету експертного забезпечення адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, член Експертної ради НААУ. Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Університету державної фіскальної служби України. Має багаторічний досвід роботи з економічними правопорушеннями. Адвокат з практичним досвідом судово-економічної експертної роботи (2003-2015 рр.), член секції судово-економічних експертиз науково-консультативної методичної експертної ради при Міністерстві юстиції (2008-2015 рр.). Автор і співавтор понад 50 наукових праць.

Василик
Ірина Богданівна

Проректор з організаційно-методичної роботи Вищої школи адвокатури НААУ, юрист, кандидат історичних наук, доцент, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права при Національної асоціації адвокатів України, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, член науково-технічної ради Міністерства житлово-комунального господарства (2009-2011), лауреат Премії   ім. Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України.

ALFRED
F. PRAUS
Successful General Manager with financial education and profound technical background.
MBA – Vienna University of Economics
Founder and President of Ukrainian – Austrian Association
Александров
Дмитро Костянтинович

Старший Партнер Alexandrov&Partners, адвокат. У 2017 році визнаний адвокатом року у практиці  господарського права за результатами конкурсу ААУ. У 2016 році став Адвокатом року у сфері аграрного та земельного права.

Потоцький
Микола Юрійович

Адвокат, доктор юридичних наук, начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), член Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
З 2003 року працює в державній системі правової охорони інтелектуальної власності. Експерт в галузі інтелектуального права.

Сібільова
Олена Вікторівна

Координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури, член комітету міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України, адвокат

Готін
Олександр Миколайович

Адвокат, кандидат юридичних наук, заступник Голови Ради адвокатів Луганської області, автор понад 130 наукових праць, розробник низки законопроектів. Стаж практичної діяльності – більше 20 років. Експерт в галузі кримінального права.

Дьомін
Денис Сергійович

наразі є співзасновником АО «Літігейшн Груп», практикуючий адвокат. Також Денис є магістром права та спеціалістом з психології, слухачем спільної програми лідерства МІМ-Київ та Thunderbird School of Global Management.

Досвід та практичні навички у митній сфері здобував як практикуючий адвокат при захисті інтересів клієнтів та позаштатний радник голови Одеської митниці ДФС.

Голота
Данило Володимирович
Співвласник маркетингової агенції Syntropy. Працює з клієнтами зі всього світу: США, Велика Британія та України.
Єльник
Павло Григорович

адвокат з 2003 року, 2004-14р. партнер «Адвокатська фірма «Пукшин і партнери», з 2015р. Київський центр медіації. Спеціалізація: медіація, право Європейського Союзу, практика Європейського суду з прав людини.

Овчаров
Микола Михайлович

Український філософ, режисер. Відомий завдяки класифікації типів аргументації в ораторському мистецтві. Автор посібника з сучасної риторики “Майстер публічних виступів”.

Шалінська
Ірина

Юрист, кандидат юридичних наук. Спеціалізується на консультуванні бізнесу з корпоративних і податкових питань, зокрема щодо структурування бізнесу та M&A транзакцій, валютних і фінансових обмежень щодо ведення бізнесу в Україні, а також оптимізації процесів управління компанією та відносин між власниками бізнесу.

Федчишин
Анатолій Савелійович

Адвокат з практичним досвідом судово-експертної діяльності в галузях судових автотехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності. Член секції судових електротехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності науково-консультативної методичної експертної ради (НКМР) при Міністерстві юстиції України (2011-2015 рр).

Яценко
Андрій Ігорович
Білоцький
Владислав Валерійович
адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання Berylstone, є одним кращих фахівців у праві інтелектуальної власності. Входить до складу Ради адвокатів м. Києва, Комітету з міжнародних зв’язків при НААУ, очолює представництво НААУ в Мексиканській республіці. Успішно практикує більше 10 років, в 2009 році отримав статус адвоката. Berylstone в 2018 році було номіновано на «Відкриття року» за версією спеціалізованого видання «Юридична практика».
Боряк
Ганна Леонідівна

Адвокат та засновник компанії “Боряк і партнери”. З 1995 р. почала адвокатську діяльність. Приймала участь у резонансних справах, представляла інтереси у судах відомих політиків та громадських діячів. Має нагороди, експерт в галузі цивільного права.

Вовнюк
Віктор Іванович

Адвокат, екс-голова Асоціації Фінансових Установ, Голова секретаріату Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії авдокатури, член комітетів НААУ з ІТ-права та з питань медіації, сертифікований експерт з Правил адвокатської етики.

Ситников
Олександр Федотович

суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, член науково-консультативної ради при ВАСУ, розробник, суддя-доповідач Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України № 7 від 20.05.2013 р. «Про судове рішення в адміністративній справі», викладач, тренер Національної школи суддів України, розробник курсів підготовки суддів: «Загальні засади написання судових рішень у цивільному, кримінальному, адміністративному та господарському судочинствах», «Написання судових рішень у адміністративному судочинстві», рецензент посібника НШСУ: «Застосування практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві», учасник міжнародних проектів: від USAID: «Україна: верховенство права», ОБСЄ: «Twinning», «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні», «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Канадського уряду: «Судова реформа задля економічного розвитку України» та інших організацій щодо розвитку судової системи України, адвокат, експерт з питань адміністративного права та процесу.

Власюк
Віталій Вікторович

к.ю.н., адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «єПраво» та адвокатського об’єднання «Твін Лоєрс»,
викладач з міжнародного права та права Ради Європи, заступник голови Комітету з міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України та голова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України.
Має досвід державної служби, представляв Україну в справах «Юлія Тимошенко проти України» та «Олександр Волков проти України» у Раді Європи. Засновник та голова громадської організації «Асоціація з пошуку та повернення активів» (ГО «АППА») та член Громадської ради при Національному агенстві з питань розшуку, виявлення та управлінням корупційними активами (АРМА). Є автором монографій, підручників та багатьох публіцистичних і наукових статей

Марчуков
Дмитро Вікторович

Адвокат, член правління Української арбітражної асоціації, магістр міжнародного комерційного арбітражного права Стокгольмського університету. Магістр міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, стипендіат TEMPUS / TACIS, 2003 – 2004 р.р. Лундського університету в Швеції. Бакалавр міжнародних відносин, 2003 р., Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Демченко
Юрій Васильович

Адвокат з практичним досвідом в сфері захисту честі, гідності та ділової репутації публічних осіб, старший партнер АО Litigation Group.

Левковець
Андрій Юрійович
Партнер Адвокатського об’єднання «Barristers», адвокат зі стажем більше 6 років в практиці кримінального права
Фраймович
Людмила Володимирівна

З 2000 по 2016 р. працювала у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мінюсту України. Протягом вказаного періоду – член секції судово-почеркознавчої та авторознавчої експертизи НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Має перший кваліфікаційний клас судового експерта. Експертний стаж – більше 18 років. Експерт в галузі судової експертизи (почеркознавство та лінгвістика).

Ромовська
Зорислава Василівна

Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, почесний професор Академії адвокатури України, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, народний депутат України (1998-2002 рр.). Автор проекту Сімейного кодексу України. Співавтор проекту Цивільного кодексу України, автор 3-х томного академічного курсу “Українське цивільне право”, академічного курсу “Українське сімейне право”, численних наукових коментарів та статей.

Галієва
Олена Мансурівна

Приватний судовий експерт-будівельник, член секції судово-будівельної та технічно-земельної експертиз НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Стаж експертної роботи – 20 років. Відомий експерт в галузі судової експертизи.

Мєлєшак
Олена Вікторівна

Суддя Шевченківського районного суду міста Києва з багаторічним досвідом суддівської діяльності.

Панова
Аліса Віталіївна

Кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Викладацька діяльність з 2015 року по теперішній час. Експерт в галузі кримінального права.

Горох
Олексій Петрович

адвокат, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат юридичних наук, доцент.

Єрьоменко
Галина

Керівник Українського Центру Медіації, к.ю.н., медіатор, тренер

Тютюн
Ольга

Сертифікований бізнес і сімейний медіатор, сертифікований бізнес-тренер ТПП, юрист, член Правління Національної асоціації медіаторів України, медіатор Міського центру дитини (Служба у справах дітей та сім’ї КМДА), медіатор Центру медіації при Київській ТПП, медіатор та тренер Українського центру медіації (kmbs) (далі –  УЦМ), заступник керівника Українського центру медіації – керівник напряму регіонального розвитку.

Ейдеміллєр
Вікторія

Директор Міського центру дитини Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації., психотерапевт, сімейний медіатор, тренер з навчання медіації в рамках Школи медіації Академії адвокатури України, голова громадської організації «Центр допомоги сім`ї», член Національної асоціації медіаторів України з 2015 року.

 

Горбенко
Павло

Психолог, юрист, сімейний медіатор та психотерапевт, фахівець з відновних практик, спеціаліст Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА, тренер Школи Медіації Академії Адвокатури України та ГО «Інститут Миру і Порозуміння».

Антонюк
Ольга

Адвокат, медіатор, LLM, тренер Українського центру медіації, методист з розборки навчальних програм Українського центру медіації, Києво-Могилянська Бізнес Школа.

Саєнко
Марина

Керуючий партнер юридичної компанії “Закон Перемоги”, адвокат, бізнес-медіатор, випускниця Українського центру Медіації при Києво-Могилянській бізнес школі (2014р.), сертифікований бізнес-медіатор за програмою промислово-торгівельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії (2015р.). Співзасновник Групи медіаторів «Нове право». Медіатор Центру медіації Київської торгово-промислової палати. Сертифікований лектор Національної асоціації адвокатів України з питань медіації. Спеціалізується на бізнес-медіації, зокрема, у сфері корпоративних відносин, банківської  діяльності, страхування, інвестиційної діяльності, спорах у сфері ведення бізнесу (торгівля, будівництво, виробництво, надання послуг, земельні спори), внутрішньо-організаційних спорах. Є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних конференцій, присвячених питанням медіації, автором понад 150 публікацій у фахових та бізнесових виданнях, систематично надає коментарі провідним телеканалам, бере участь у прямих теле- та радіоефірах, бере участь у різноманітних заходах, спрямованих на популяризацію медіації в Україні.

Життєва філософія: «Кожен новий день – це можливість зробити наступний ще кращим.  Лише наші думки та уява є реальними межами наших можливостей.»

Бартащук
Любов

Адвокат, кандидат юридичних наук, партнер Адвокатського об‘єднання «Національна колегія адвокатів». Спеціалізація: питання верховенства права та захисту прав людини; правові висновки/правовий комплаєнс; представництво інтересів у судах по справах за участю іноземного елементу; по справах, пов’язаних з визнанням та зверненням до виконання в Україні рішень іноземних судів; оскарження рішень третейських судів; медіація /переговори за участю професійного посередника (володіє фаховими знаннями та досвідом проведення переговорів в якості незалежного посередника та медіатора, що підтверджується сертифікатом УЦМ реєстр. № 17030208, сертифікатом ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії від 30.07.2017р.;  перебуває в українському реєстрі  collaborative lawyers; має успішні кейси вирішення спорів та конфліктів між власниками бізнесу.

Прохоров-Лукін
Григорій Вікторович

Кандидат юридичних наук, патентний повірений України,  автор та співавтор більш ніж 160 наукових праць з питань методології та практики судової експертизи. Має багаторічний досвід викладання у Міжнародному Соломоновому університеті на факультеті права Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігора Сікорського” та в Національній школі суддів України. Стаж експертної роботи – 30 років. Експерт в галузі судової експертизи.

Урденко
Олександр Георгійович

Фахівець у сфері комп’ютерної криміналістики в Україні. Головний партнер та експерт консорціуму Центру компетенції “Традиції професіоналів”. Експертна практика: більш ніж 600 комп’ютерних та телекомунікаційних судових експертиз і досліджень. Має атестацію технічного експерта по стандартах безпеки ISO 27001, член ЕМАУ – Експертна Міжрегіональна Асоціація України.

Біляков
Андрій Миколайович

Доктор медичних наук, доцент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, судово-медичний експерт вищої категорії.

Воробйов
Микола Миколайович

Судово-медичний експерт вищої категорії Державної установи “Головного бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров’я України”, кандидат медичних наук.

Гаро
Ганна Олександрівна

адвокат, сімейний медіатор, к.ю.н., керівник Юридичної фірми «ГАРО та Партнери», найкращий адвокат з сімейногоправа “ААУ 2017”, Голова Комітету сімейного права ААУ 2014-2017, член Комітету з питань медіації НААУ.

Простибоженко
Олег Сергійович

адвокат, кандидат юридичних наук, голова правління Центру сімейно-правових досліджень, науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва ім. академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, викладач Київського університету права НАН України.

Савицька
Світлана Леонідівна

адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя Державного університету інфраструктури та технологій, член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права».

Ющак
Анна Володимирівна

адвокат , LL.M (Європейський університет Віадріна, ФРН), медіатор, член правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права».

Лапчевська
Олена Федорівна

суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду міста Києва, кандидат юридичних наук, тренер Національної школи суддів України, медіатор.

Поліщук
Інна Юріївна

начальник відділу економічних досліджень Центру судової експертизи та експертних досліджень ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України, судовий експерт, оцінювач.

Манойленко
Катерина

адвокат,  керівник судової практики, радник  ЮФ  “Golaw”, (експерт з трудового права з 10 річним досвідом).

Цвєткова
Катерина

адвокат, старший юрист фірми “Golaw”, експерт з трудової практики (стаж адвокатської діяльності 8 років).

Алікіна
Наталія Вікторівна

З 1999 р. по 2015 р. працювала у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мінюсту України на посадах провідного наукового співробітника та головного судового експерта; протягом вказаного періоду – голова секції судово-психологічної експертизи НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Присвоєно вищий кваліфікаційний клас судового експерта. Досвід  експертно-психологічної практики – більше 40 років. Експерт в галузі судової експертизи (психологія).

Сенюта
Ірина Ярославівна

Адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету
ім. Данила Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, керуючий партнер адвокатського об’єднання «МедЛекс», президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України». Стаж у галузі права – більше 19 років. Експерт в галузі медичного права.

Зеров
Костянтин Олександрович

асистент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Гащицький
Олексій Анатолійович

к.ю.н., Державна фіскальна служба України.

Сицько
Анжеліка Анатоліївна

Адвокат, очолює практику кримінального права фірми “Golaw”, очолювала комітет кримінального та кримінально-процесуального права ГО “Асоціація адвокатів України”. Переможниця багатьох премій: «Юридична премія 2014», «Best Lawyers in Ukraine 2018» та інші. Експерт в галузі кримінального права.