Вища школа адвокатури
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Питання-відповідь

Ви можете записатися на курс:

а) на сайті: www.hsa.org.ua (обрати бажаний курс та надіслати заявку на сторінці курсу)

б) за телефоном +38 (044) 390-02-82

Після реєстрації на курс з Вами зв’яжеться менеджер по телефону для узгодження форми оплати. Далі Вам будуть направлені реквізити (рахунок-фактура або посилання на платіжну систему) для оплати.

Вища школа адвокатури використовує безготівкові платежі, то ж можна сплатити по рахунку-фактурі або в платіжній системі з картки будь-якого банку. Оплату необхідно зробити в найближчі 24 години після виставлення рахунку, тільки в такому випадку ми можемо гарантувати Вам місце на курсі. Адже групи дуже швидко заповнюються.

Після сплати чекаємо від Вас на підтвердження платежу (квітанція і т.д.) та підтверджуємо листом на пошту вашу участь у семінарі.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00 (субота, неділя та святкові дні – вихідні).

Оформити заявку на курс або оплатити можливо в будь-який день та час на сайті.

Так. За курс 1-го дня нараховується 6 залікових балів, за курс 2-х днів нараховується 12 балів та за курс 3-х днів нараховується 18 балів.

Сертифікати видаються після проходження курсу. Сертифікат надається від Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Так. Семінари проводяться не тільки для адвокатів, а також для юристів, суддів, прокурорів, помічників юристів та адвокатів, а також всіх, кому буде цікава та корисна тема курсу. Також до участі допускаються особи, які ще проходять стажування.

Так, планується повтор курсів на інші дати. Підпишіться на розсилку та слідкуйте за нашим сайтом, як тільки ми будемо знати точну дату курсів, вона з’явиться на сайті. Тим, хто підписався на розсилку, буде найперший отримувати всю інформацію про нові курси.

Точна локація визначається ближче до дати проведення курсу. Семінари проходять у м. Київ. Всі семінари будуть проходити у комфортабельних та сучасних приміщеннях, в яких є необхідна сучасна апаратура для проведення семінарів. Локації семінарів будуть проходити в пішій доступності від станцій метро (з великою ймовірністю, локація буде в центрі міста).

Ближче до дати семінару учасникам буде надіслано листа з усією докладною інформацією про погодинний розклад семінару, точну локацію, карту (як дістатися до локації), найближчі готелі біля локації (для іногородніх) та на семінарі буде надано карту обідів найближчих кафе та ресторанів.

Так, на протязі семінару будуть проходити кава-брейки. Вони входять у вартість курсу. Також якщо курс проходить повний день, то передбачено перерву на обід – 1 година. Карта найближчих кафе та ресторанів буде видана слухачам курсу.

Так, курс передбачає надання навчальних матеріалів: фабули справ, презентації і т.д. Навчальні матеріали відрізняються у відповідності до кожного курсу.

Наразі плануються семінари по п’ятницям, суботам та неділям.

Так, планується проведення курсів по регіонах. Але наразі курси проходять тільки у м. Київ. Як тільки ми будемо планувати курси в регіонах, вся інформація з’явиться на сайті та в розсилці.

Наразі всі доступні курси знаходяться на сайті. Але якщо Вас цікавлять курси на інші теми, просимо передати Ваші побажання нашому менеджеру. Ми будемо дуже вдячні за Вашу думку та врахуємо всі Ваші побажання щодо тем семінарів.

Наразі ми працюємо над запуском вебінарів та можливістю придбання записів курсу. Слідкуйте за нашими новинами на сайті, як тільки ми узгодимо, Ви першими дізнаєтесь про це.

Нажаль, повернути гроші за курс неможливо, адже для Вашого місця на курсі бронюється приміщення, оплачуються роздаткові матеріали, кава-брейки та інше. Будь ласка, уважно перевіряйте точні дати курсів задля уникнення неприємностей.

Замовити книгу можливо на сайті або по телефону +38 (044) 390-02-82.

Оплата проходить по рахунку-фактурі або у платіжній системі по безготівковому розрахунку. Доставка можлива по Новій пошті, кур’єром по Києву або самовивіз у м. Київ.